• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wasz pierwszy projekt?

Object Storage Arubacloud
+4 głosów
341 wizyt
pytanie zadane 20 czerwca 2017 w Nasze projekty przez Kriszu Nowicjusz (200 p.)
Hej wszystkim?
Jaki był wasz pierwszy projekt, który zrobiliście samemu od postaw i w jakim języku? I na jakim poziomie języka byliście jak zaczynaliście i ile czasu wam z tym zeszło do pierwszych satysfakcjonujących efektów :D?

Pozdrawiam

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 20 czerwca 2017 przez Milesq Nałogowiec (32,020 p.)
Ja po około pół roku nauki C++ + SFML zacząłem pisać AI i dalej ten projekt rozwijam, nie tak dawno odgrzebałem go i udoskonalam. poza tym pierwsze takie projekty to były strony internetowe.
+1 głos
odpowiedź 20 czerwca 2017 przez gromula Stary wyjadacz (10,070 p.)
edycja 20 czerwca 2017 przez gromula
U mnie było to tak, przed stażem moich projektów nikt nie powinien widzieć :D

Ale pierwszy projekt poważny zrobiłem w pracy, zajeło mi to 3 miesiące aplikacja umożliwiająca zapis odczytu gazomierzów i wymiany danych między systemami - PHP HTML JQuery. Do dzisiaj wspominam projekt i analizy biznesowe pierwsze styczności z czymś takim, spotkania z klientem ahh :). Nasz klient nasz Pan... Do dzisiaj gdzie aplikacja otrzymała deadline lubię do niej wrócić i coś zrefaktoryzować :)
+1 głos
odpowiedź 20 czerwca 2017 przez Assasz Nałogowiec (30,460 p.)
Pierwszy projekt z wykorzystaniem PHP, JS i MySQL:

Portal informacyjno-społecznościowy dla fanów twórczości Brandona Sandersona ;) Strasznie prymitywnie napisany, ale też bardzo rozbudowany. Składał się na niego m.in. system artykułów wraz z komentarzami (z opcją odpowiadania i lajkowania!), system użytkowników z edytowalnymi profilami, rangami itp. oraz forum ze wszystkimi podstawowymi funkcjonalnościami. Do tego jakieś widżety w stylu użytkownicy online, ostatnie wpisy oraz małe wiki na temat serii Archiwum burzowego światła (którym byłem wtedy zafascynowany), ale tylko napoczęte. Zaczynając pisać miałem jedynie podstawy HTML oraz CSS, wszystko zajęło mi jakieś 3-3.5 miesiąca.

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 425 wizyt
pytanie zadane 7 stycznia 2019 w Nasze projekty przez Absum Bywalec (2,640 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 211 wizyt
pytanie zadane 23 listopada 2016 w Nasze projekty przez _Denty_ Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 274 wizyt
pytanie zadane 31 grudnia 2015 w HTML i CSS przez koder12345 Obywatel (1,570 p.)

92,539 zapytań

141,382 odpowiedzi

319,480 komentarzy

61,928 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...