• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Moja kolejna gra - Drunk Tower

Object Storage Arubacloud
0 głosów
250 wizyt
pytanie zadane 19 czerwca 2017 w Nasze projekty przez DaroN2391 Początkujący (380 p.)

Witam.

Chciałbym wam pokazać moją nową grę na Androida. Gra powstała właściwie w kilka godzin a inspiracją dla mnie była gra pancake Tower. Ciekawy jestem waszej opinii.

Drunk Tower

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 18 lipca 2017 przez huncwot Obywatel (1,110 p.)

Hej! 

Pograłem chwilę w grę i widzę masę problemów, więc lecimy z listą (zacznę od najmniej ważnych, a potem przejdę do tych poważnych):

1. Przycisk Credits nie działa (podłączyłeś UI Button w unity, ale nie dodałeś funkcji ze skryptu do OnClick() - zdarza się, ale staraj się wyłapywać takie rzeczy przed wstawieniem gry do sklepu, bo nie świadczy to o grze najlepiej)

2. Przycisk More Games odśyła do takiego ekranu:

3. Podobnie jak z More Games ma się sprawa z odnośnikiem do facebooka - strony nie znaleziono.

4. I tu już zacznę się czepiać całej rozgrywki

- Czemu puszki nie odbijają się od stołu tylko od innych puszek? Taki był zamysł, że mogę spuścić puszkę z kolosalnej wysokości na kant krzesła i ona będzie tam stała?

- Rozumiem, że chodziło o tworzenie wierzy (do czego moim zdaniem puszki są za sprężyste, ale to już tylko moje zdanie), a celem miały być gwiazdki, więc czemu mogę zdobyć 3 gwiazdki w 3 ruchach nie budując wierzy tylko spuszczając je z dużej wysokości? 

- Dźwięk jest według mnie irytujący (ale to już pewnie kwestia gustu)

Według mnie jeszcze dużo poprawek przed tą grą, bo przy naprawianiu błędów z rozgrywką coś zapewne się skopie (pisze z doświadczenia, bo też robię gry w Unity na androida).

Powodzenia z grą

Filip Huncwot Mączko

Podobne pytania

+1 głos
0 odpowiedzi 356 wizyt
+1 głos
2 odpowiedzi 447 wizyt
pytanie zadane 6 maja 2017 w Nasze projekty przez Munvik Dyskutant (9,350 p.)
+4 głosów
2 odpowiedzi 476 wizyt
pytanie zadane 29 października 2018 w Nasze projekty przez Donislawdev Początkujący (380 p.)

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...