• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zgubiony telefon

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,471 wizyt
pytanie zadane 19 czerwca 2017 w Urządzenia mobilne przez Markuso343 Nowicjusz (120 p.)
Witam mam pytanie jest jakaś szansa odnaleźć telefon mianowicie jest to huawei p10 nie bylo raczej żadnej aplikacji zainstalowanej która pomoglaby na zlokalizowanie telefonu operator mowi ze jedynie przez menadżer androida natomiast nie wykrywa jego położenia i pytanie moje czy mozna jakos dojść w inyny sposób gdzie ostatnim razem był zalogowany :) z gory dzięki za rady

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 19 czerwca 2017 przez niezalogowany
+1 głos
odpowiedź 19 czerwca 2017 przez Ivan Maniak (60,650 p.)

Byłeś zalogowany do Google poprzez telefon?
Jeżeli tak to może Znajdź moje urządzenie pomoże.

0 głosów
odpowiedź 29 stycznia 2018 przez karinos Nowicjusz (140 p.)
Tak jak piszą koledzy - lokalizacja tylko przez te narzędzia. Ale na przyszłość pomyśl o instalacji jakiejś apki, która w razie utraty pomoże Ci chronić swoje dane i ułatwi kontakt znalazcy z Tobą. Od siebie mogę polecić mySafety Mobile z funkcją Lost&Found. Prosta, wygodna, do pobrania z google play. Dzięki niej zablokujesz sim i zostawisz znalazcy opcję kontaktu poprzez całodobowe Centrum Alarmowe, które będzie pośredniczyło w zwrocie. Co ważne, działa na całym świecie. Zresztą sam rzuć okiem.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 1,221 wizyt
pytanie zadane 10 czerwca 2016 w Urządzenia mobilne przez xR Mądrala (6,260 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 384 wizyt
pytanie zadane 30 maja 2017 w Urządzenia mobilne przez innabajka Nowicjusz (120 p.)
+1 głos
3 odpowiedzi 1,532 wizyt
pytanie zadane 10 marca 2023 w Urządzenia mobilne przez vonder Nowicjusz (130 p.)

92,565 zapytań

141,418 odpowiedzi

319,602 komentarzy

61,951 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...