• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jakie słuchawki do 250 zł?

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
853 wizyt
pytanie zadane 18 czerwca 2017 w Sprzęt komputerowy przez Forester Użytkownik (560 p.)

 

Witam. Ponieważ coraz bardziej zależy mi na dobrej jakości dźwięku, postanowiłem, że w końcu zainwestuję w jakieś lepsze słuchawki. Nie chcę pakować w to 400-600 zł, aż takiego dobrego sprzętu nie potrzebuję. Myślę, że do 250 zł spokojnie znajdę coś, co zadowoli moje uszy. Przeglądając Internet natrafiłem na dwa interesujące modele: Creative Aurvana Live oraz Superlux HD 681. Oba mają bardzo dobre opinie na wszelkich stronach internetowych. A waszym zdaniem warto się nimi interesować? Jak tak, to które z nich wybrać? A może polecicie coś od siebie? Słucham popu, muzyki elektronicznej, rzadziej rapu i rocku. Zależy mi na tym, żeby miały trochę basu (ale dobrze stonowanego, nie zagłuszającego innych dźwięków), ale też ciekawe góry. 
 

komentarz 23 czerwca 2017 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)

coraz bardziej zależy mi na dobrej jakości dźwięku

A sama muzyka z mp3? ;D

6 odpowiedzi

+4 głosów
odpowiedź 18 czerwca 2017 przez mitsuukurinaa Bywalec (2,790 p.)
Sennheiser HD 205 . Świetne słuchawki, co prawda teraz korzystam z Beatsów, ale hd205 były meeega, nie są drogie , dobrze grają, niskie tony nie są złe, mają ładny bas. No minus taki, że kabel no ale to już kwestia przyzwyczajenia.
Masz dodatkowo ruchomą słuchawkę, więc też to można do zalet dać. Pozdrawiam
komentarz 18 czerwca 2017 przez mitsuukurinaa Bywalec (2,790 p.)
Wow, ale staniały. No i gąbki masz dobrej jakości, były bardzo wygodne jak na moje uszy. No ale jak mówiłem , przerzuciłem się na Beatsy i nie umiałbym hd205 już założyć ponownie
komentarz 18 czerwca 2017 przez Kamil Naja Nałogowiec (27,330 p.)
Głos na Senn
+2 głosów
odpowiedź 18 czerwca 2017 przez Grzyboo Nałogowiec (28,860 p.)
Miałem Aurvana Live i aktualnie mam Superlux HD 681 evo(Podobne modele). Według mnie Creative nie są absolutnie warte swojej ceny. Jedyny fakt, który za nimi przemawia to wytrzymałość. Nieraz lądowały na podłodze i wszystko działało. Superluxy z kolei całkiem szybko mi się popsuły fizycznie - odpadł ten pasek podtrzymujący głowę od góry, nauszniki popękały. Dodają do słuchawek dwie pary nauszników, muszę w końcu nałożyć te drugie, welurowe. Jakość dźwięku jest według mnie lepsza niż w słuchawkach od Creative. Inna rzecz to moje subiektywne odczucie; Nie podoba mi się barwa dźwięku w słuchawkach od Creative, ani w Aurvana Live ani w Fatality.

Generalnie odradzam Creative, bo za pół ceny można dorwać lepsze słuchawki.
komentarz 18 czerwca 2017 przez Forester Użytkownik (560 p.)
To mi teraz namieszałeś w głowie, bo coraz bardziej jestem do nich przekonany.
1
komentarz 22 czerwca 2017 przez mitelak Pasjonat (23,330 p.)
Posiadam model HD681 już prawie 4 lata! Używam praktycznie codziennie (komputer) spadły mi nie raz (jak zaplątały się w krzesło na przykład), kot pogryzł kabel i działają nadal super, jedyny mankament to gąbki z których po tylu latach zeszła skóra w dużym stopniu oraz się wygniotły i jak będę miał czas muszę sobie je wymienić, a tak polecam, aczkolwiek są też słuchawki ISK HP-580, które podobno grają prawie jak te HD681, wyglądają identycznie, a są trochę tańsze :D
Polecam zajrzeć też tutaj: http://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluchawki-nauszne-muzyczne-i-dla-graczy/
+1 głos
odpowiedź 18 czerwca 2017 przez Eryk Chojnacki Obywatel (1,420 p.)
Sharkoon H40
+1 głos
odpowiedź 22 czerwca 2017 przez atiro01 Bywalec (2,390 p.)
0 głosów
odpowiedź 18 czerwca 2017 przez Ehlert Ekspert (212,630 p.)
Polecam Marshall Major II.
komentarz 18 czerwca 2017 przez Forester Użytkownik (560 p.)
Za drogie :/
0 głosów
odpowiedź 23 czerwca 2017 przez Krzysztof_Nowak Stary wyjadacz (10,980 p.)
Superlux HD681 EVO MKII są wydajniejsze i mają lepszy BUSS
https://www.al.to/p/205544-sluchawki-przewodowe-superlux-hd681-evo-mkii-czarne.html

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 318 wizyt
pytanie zadane 7 sierpnia 2017 w Sprzęt komputerowy przez Pawełek12 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 272 wizyt
pytanie zadane 27 marca 2016 w Urządzenia mobilne przez Aisekai Nałogowiec (42,190 p.)
0 głosów
9 odpowiedzi 697 wizyt
pytanie zadane 7 marca 2017 w Sprzęt komputerowy przez enther Nowicjusz (240 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...