• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pluginy pomagajace w pisaniu stron

Object Storage Arubacloud
+1 głos
622 wizyt
pytanie zadane 3 czerwca 2015 w PHP przez SebastianGomularz Dyskutant (9,370 p.)
Mam pytanie czy istnieja jakies pluginy do Notepada++ pomagajace w pisaniu w PHP,HTML oraz CSS.Jezeli sa to jak sie nazywają

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 3 czerwca 2015 przez Comandeer Guru (600,810 p.)
Swego czasu, gdy przez krótki okres korzystałem z Notepad++, najlepszym pluginem był IMO Zen Coding, obecnie Emmet: http://emmet.io/download/
komentarz 3 czerwca 2015 przez SebastianGomularz Dyskutant (9,370 p.)
mam wgrany tylko niewiem jak z niego korzystac jakis dziwnny inne mam normalnie
komentarz 3 czerwca 2015 przez Comandeer Guru (600,810 p.)

W sublime wystarczy napisać np.

ul>li.class*5

i nacisnąć "TAB" i Emmet wygeneruj nam listę z 5 elementami li o klasie .class. Niezwykle przyspiesza pisanie kodu ;)

komentarz 3 czerwca 2015 przez SebastianGomularz Dyskutant (9,370 p.)
wiem widzialem video fajne to ale nwm jak w notepadzie spróboje jakos zainstalowac moze cos w necie znajde
komentarz 3 czerwca 2015 przez TomWaw.IT Użytkownik (920 p.)

Tu masz wszystkie skróty do Emmet: Link 

Np: wpisujesz  html:5 , naciskasz TAB i już masz szablon strony..

Pozdrawiam ;)

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 524 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 602 wizyt
pytanie zadane 8 stycznia 2020 w Systemy operacyjne, programy przez Bartek12 Mądrala (5,510 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 3,055 wizyt
pytanie zadane 21 maja 2019 w Java przez Kamil Sadowski Nowicjusz (140 p.)

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,540 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...