• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wybór uczelni

Object Storage Arubacloud
0 głosów
644 wizyt
pytanie zadane 17 czerwca 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Prime_Bull Obywatel (1,820 p.)
zmienione kategorie 17 czerwca 2017 przez Prime_Bull
Witam. W tym roku planuję studiować jakiś kierunek informatyczny. Biorę pod uwagę trzy uczelnie.

-Politechnika Poznańska
-UTP Bydgoszcz
-UKW Bydgoszcz

Chętnie dowiem się opinii na temat tych uczelni. Szczególnie zależy mi na UTP, gdyż w moim przypadku byłoby najwygodniej tam studiować.

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 17 czerwca 2017 przez Kornelia Kobiela Nałogowiec (33,340 p.)

Ja ci mogę polecić UTP - bo sama studiuję tam Informatykę Stosowaną. W przyszłym roku bronię inżyniera, wiec myślę, że mam już w miarę ogólny obraz tych studiów.I teraz dlaczego warto?

  • Bardzo praktycznie prowadzony kierunek, dużo laboratoriów i projektów, a przy tym relatywnie mało zajęć typowo teoretycznych.
  • Fajna kadra
  • Jeśli chcesz pracować przy fajnych rzeczach, to naprawdę jest ku temu okazja. Można pracować przy licznych uczelnianych projektach, udzielać się w kołach naukowych, brać udział w konkursach 
  • Uczelnia jest mocno dogadana z Bydgoskimi firmami od IT - często są wykłady gościnne, zajęcia współprowadzone przez pracowników tych firm, kursy itp.
  • Mamy miłe panie w dziekanacie ^^

Co do reszty - nie znam się, to sie nie wypowiem. Wybór należy do ciebie.

komentarz 17 czerwca 2017 przez Prime_Bull Obywatel (1,820 p.)
Dzięki za odpowiedź ;) Mi najbardziej zależy na szeroko pojętym programowaniu, więc mam nadzieję, że się nie zawiodę i będzie dużo praktyki w tym temacie. Patrzyłem sobie na plan zajęć i nie widziałem wykładów języka obcego. Jak to wygląda?
komentarz 17 czerwca 2017 przez Kornelia Kobiela Nałogowiec (33,340 p.)
Z języka obcego nie ma wykładów, tylko lektorat. Co do programowania, to większość przedmiotów się na tym opiera.
komentarz 25 czerwca 2017 przez Prime_Bull Obywatel (1,820 p.)
Ok, rozumiem :) Próbowałem znaleźć plan zajęć (I semestr 2016/2017 na I roku), ale jest tylko II. Mogłabyś podesłać, jeśli posiadasz? Albo chociaż wymienić zajęcia jakie miałaś? Byłbym bardzo wdzięczny.

EDIT:

Jednak udało mi się znaleźć samemu.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 406 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 797 wizyt

92,555 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...