• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

edycja motywu wordpress

Object Storage Arubacloud
0 głosów
339 wizyt
pytanie zadane 14 czerwca 2017 w Systemy CMS przez bulgotnik86 Gaduła (3,040 p.)
zmienione kategorie 14 czerwca 2017 przez bulgotnik86
Bawie sie od paru dni w wordpressa. Kiedy zmieniam style w pliku style.css danego motywu, na stronie nic sie nie zmienia. Nawet kiedy wyrzuciłem style.css na stałe z katalogu z motywem, to też żadne zmiany nie zachodzą. Tak jakby arkusz stylów nie był podpięty, jakby ten plik nie był do niczego poptrzebny. Wywnioskowałem ze to jakiś plik zapasowy, którego trzeba podpiąć. Podpiąłem w header.php w sekcji head, ale dalej nic. Jak zmieniam style każdemu elementowi z osobna w html to wtedy działa. Ktoś w końcu wytłumaczy konkretnie o co tu chodzi, bo kilka podobnych pytań już widziałem ale żadnej właściwej sugesti. Dodam jeszcze że z językiem php nie miałem jeszcze do czynienia.

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 14 czerwca 2017 przez Mifau Gaduła (4,220 p.)
Czyściłeś pamięć podręczną przeglądarki lub sprawdzałeś na innej przeglądarce swoją stronę? Przydałby się link do strony, żebyśmy mogli zobaczyć jak wygląda kod.

Zła kategoria pytania, musisz zmienić.
komentarz 14 czerwca 2017 przez bulgotnik86 Gaduła (3,040 p.)
Czyściłem pamięc, sprawdzałem na  chromie, operze. Linka do strony nie dam bo nie mam, działam na Xampie, strona jest w budowie. Za cholere nie mam już pomysłów, bede jeszcze szukał po kursach bo mi to spać nie daje
0 głosów
odpowiedź 15 czerwca 2017 przez Kamil Naja Nałogowiec (27,410 p.)
Zobacz, czy twoje zmiany w css pojawiają się na serwerze (wyświetl źródło strony i wejdź w odpowiedni link do stylesheeta). Jeśli nie, edytujesz pewnie zły plik css, albo nie jest on podpięty.

"Nawet kiedy wyrzuciłem style.css na stałe z katalogu z motywem, " - brzmi niepokojąco, czy ścieżka w php jest ok?
0 głosów
odpowiedź 15 czerwca 2017 przez Mikołaj Kawczynski Dyskutant (9,160 p.)
Cashe po stronie przeglądarki, cache po stronie wordpresa, cache po stronie hosingu(czasem się zdarza, szczególnie na darmowych).

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 90 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 165 wizyt
pytanie zadane 19 kwietnia 2018 w Systemy CMS przez RogerB Gaduła (3,370 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 413 wizyt
pytanie zadane 3 sierpnia 2017 w HTML i CSS przez kamis Początkujący (400 p.)

92,568 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,620 komentarzy

61,954 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...