• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Crazy Smash - moja gra Android, proszę o opinię

Object Storage Arubacloud
+1 głos
290 wizyt
pytanie zadane 12 czerwca 2017 w Nasze projekty przez omgjan Nowicjusz (170 p.)

Cześć,

Chciałbym Wam zaprezentować drugą grę mojego autorstwa. Napisana została w Android Studio całkowicie przeze mnie. Zdaję sobie sprawę, że jeszcze dużo pracy przede mną ale mimo wszystko chciałem podzielić się z Wami jej aktualnymi efektami :).

Gra polega na zbiciu jak najwiekszej liczby minionów. Zbjanie ich jest łatwe, jeśli tylko masz dobry refleks :) . Nie uderzaj w czerwone miniony, ponieważ gra się zakończy. Sługi, które musisz pokonać, są szalone i poruszają się jeden raz powoli inny bardzo szybko. Zbieraj punkty i ametysty za zbijanie nieczerwonych minionów. Czekaj na prezenty i bądź gotowym na nowe osiągnięcia.
Użyj różnych zbijaków, aby trafić i rozbijać sługusów, wybieraj fantastyczne światy pełne niespodzianek, prezentów i szalonych minionów. Zbieraj amestyty i kupuj rożne skórki do zbijaków!

Gra jest całkowicie ZA DARMO. Zapraszam do pobierania, oceniania, doradzania i oczywiście do krytykowania. Dziękuję za każdy komentarz. Jeżeli będziecie mieć jakieś uwagi dotyczące gry to zapraszam do pisania na mój mail:  dhkmgames@gmail.com
 

Gra dostępna do pobrania tutaj:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dhkmgames.crazysmash

Pozdrawiam.

 

 

 

1 odpowiedź

–4 głosów
odpowiedź 12 czerwca 2017 przez Tomek Kozioł Obywatel (1,740 p.)
Prosiłbym nie reklamować gier, ale gra jest całkiem fajna.
komentarz 12 czerwca 2017 przez Tomek Kozioł Obywatel (1,740 p.)
A i kolizja(lub grafika) sie baguje
komentarz 12 czerwca 2017 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
Czemu nie? Na to jest dział "Nasze projekty"
komentarz 12 czerwca 2017 przez Knayder Nałogowiec (37,640 p.)
Ogarnij się typie. Jesteś toksyczny, a większość twoich odpowiedzi jest tego typu:

Pytanie: Jak rozprowadzić masło na kanapce?
Twoja odpowiedź: Margaryna jest dużo lepsza, nie używaj masła!!!

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 205 wizyt
+2 głosów
0 odpowiedzi 192 wizyt
+4 głosów
2 odpowiedzi 400 wizyt

92,536 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,456 komentarzy

61,922 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...