• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed E13- Kabel ile procent i czy trzeba?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
3,825 wizyt
pytanie zadane 11 czerwca 2017 w Egzaminy zawodowe przez Farezowsky Nowicjusz (240 p.)
zamknięte 11 czerwca 2017 przez Farezowsky
Witam, ile sie traci procent za niezarobienia kabla na e13? Czy wgl mozna nie zarobic? Jak to jest?
komentarz zamknięcia: Otrzymalem odpowiedz

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 11 czerwca 2017 przez mtk3d Nałogowiec (46,690 p.)
Chyba da się to pominąć. Na egzaminie z tego co pamiętam i tak pracujesz na gotowych kablach, tamten jest tylko testowany.

Czemu tak w ogóle o to pytasz? Masz jakiś problem z zarobieniem tego kabla?

Edit:

http://raciaz.edu.pl/bank_zadan/E13/praktyczny/e_13_2013_05_01_ko.pdf

Według kryteriów, wystarczy, że zaciśniesz wtyczki byle jak i już są jakieś punkty.
komentarz 11 czerwca 2017 przez Farezowsky Nowicjusz (240 p.)
Ogolnie to mam problemy, ciezko mi to jakos idzie? Manualne prace to moja udręka, że tak powiem. Na serwerze i kliencie mi dobrze wszystko wychodzi.Jeszcze planuje pojsc do nauczyciela i potrenowac
1
komentarz 11 czerwca 2017 przez mtk3d Nałogowiec (46,690 p.)

Idź potrenuj, to nie jest aż tak trudne, trzeba trochę poćwiczyć i się uda. Najważniejsze, to zapamiętać kolorki. Polecam kupić sobie taką koszulkę :D.

0 głosów
odpowiedź 11 czerwca 2017 przez chmod96 Obywatel (1,380 p.)
Nie wiem ile procent, ale można zdać nie zarabiając skrętki.

Ja nie zarobiłem i przystąpiłem do konfiguracji serwera z gotowym kablem, jednak na koniec pracy gdy skończyłem wszystkie zadania zarobiłem ten kabel. Na końcu miałem chyba 98%, przy zarobieniu kabla na końcu i zrobieniu innych zadań dobrze. Tak więc uważam że za niezarobienie kabla w ogóle tracisz około 5%
komentarz 11 czerwca 2017 przez 10kw10 Pasjonat (22,880 p.)
czyli daja kabel do zarobienia i gotowy ?
komentarz 11 czerwca 2017 przez Adam Jakś Dyskutant (8,940 p.)
Dokładnie tak. Jeśli nie umiesz zarobić kabla to bierzesz gotowy i pracujesz dalej.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 254 wizyt
pytanie zadane 14 lipca 2018 w Egzaminy zawodowe przez danio9918 Początkujący (320 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 163 wizyt
pytanie zadane 14 lipca 2018 w Egzaminy zawodowe przez danio9918 Początkujący (320 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 698 wizyt

92,565 zapytań

141,417 odpowiedzi

319,602 komentarzy

61,950 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...