• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jaki chiński telefon do 600zł?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
545 wizyt
pytanie zadane 10 czerwca 2017 w Urządzenia mobilne przez xdmik23 Gaduła (3,000 p.)
Witam, kuzynka zwróciła się do mnie z prośbą o pomoc w wyborze smartfonu z androidem w cenie do  600zł. Najważniejszy jest dla niej nowoczesny design i wytrzymałość telefonu.Stwierdziłem,że w tej cenie cieżko znaleźć nowy telefon,którego wygląd by jej odpowiadał dlatego stwierdziłem,że może warto byłoby zamówić telefon z Chin przez Internet, bo wiadomo cena będzie niższa niż w Polsce. Możecie polecić jakieś solidnie wykonane smartfony i jeśli znacie pewne strony gdzie można taki sprzęt zakupić to również proszę o info(wiem o ebay,aliexpress,alibaba)

Dzięki za pomoc

PS Parametry telefonu nie są zbytnio ważne

4 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 10 czerwca 2017 przez pionk18 Obywatel (1,590 p.)
Polecam Xiamomi Redmi A4, czy jakoś tak. Jestem z niego bardzo zadowolony i polecam.
komentarz 10 czerwca 2017 przez xdmik23 Gaduła (3,000 p.)
Długo go użytkujesz?
0 głosów
odpowiedź 10 czerwca 2017 przez Mateusz Analityk Stary wyjadacz (13,710 p.)
edycja 10 czerwca 2017 przez Mateusz Analityk

Hammer Energy  myPhone

Ja mam Hammer AXE | myPhone działa w miarę spoko, wytrzymałości lepiej nie testować jak nie ma takiej potrzeby i wiem co mówię, bo rozwaliłem dwa samsungi B2100, może w tej cennie coś znajdziesz...

I trzeba pamiętać, by przy kontakcie z wodą szczelnie klapki zamykać, szególnie tą górną:

Wady telefonu:

duży

ciężki

możesz ładować sobie telefon tylko przez jeden kabel chyba że inny dostosujesz bo ma głębokie wejście, tak samo jeśli chodzi o słuchawki...

 

 internet mi smiga, ja nie mam wysokich preferencji jeśli chodzi o telefon, bardziej o wytrzymałość, ale parametry ma wysokie... no i trzeba z głową instalować aplikacje, mój axe na bateri trzyma dwa dni jak się cały czas na necie siedzi i słuchawkach

0 głosów
odpowiedź 10 czerwca 2017 przez Szymon Ciompała Mądrala (6,280 p.)

Ja posiadam Xiaomi redmi 3s, posiadam go przez rok. Telefon dość dobry, duża bateria(bez problemu wytrzymuje cały dzień grania w gierki w szkole cheeky). Wyświetlacz też w miarę ale troche kuleje obudowa , w niektórych miejscach skrzypi.Dodatkowym plusem jest czytnik linii papilarnych.  W polsce kosztuje ~800zł ale idzie go znaleźć za 450zł na chińskich stronach. Ze swojej strony polecam  :)

komentarz 18 lipca 2017 przez Zdzisiek1231 Nowicjusz (100 p.)
Też zdecydowalem się na ten telefon i jestem bardzo zadowolony. W podobnej cenie znalazłem na empixie, lepiej niż na aliexpresie. Szybko dostałem w jeszcze niższej cenie :)
0 głosów
odpowiedź 10 czerwca 2017 przez Maciek Stanka Początkujący (290 p.)
XIAOMI REDMI 3S.

używam rok i jest bardzo dobry.

INFO:

-Android 6.0.1

-Procesor 8x1,4ghz

-2gb ramu

-5 cali (1280x720)

-szybko działa

-czytnik lini papilarnych

i.t.p
komentarz 10 czerwca 2017 przez Magicone Nałogowiec (45,100 p.)
ten telefon to już dziadek, do 600 dorwie nawet RN4 z pasmem 800mhz

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 292 wizyt
pytanie zadane 18 grudnia 2016 w Urządzenia mobilne przez Orkoo7 Bywalec (2,670 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 261 wizyt
pytanie zadane 29 lipca 2017 w Urządzenia mobilne przez marcinconn Obywatel (1,560 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 360 wizyt

92,567 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,616 komentarzy

61,953 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...