• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Upload i donwload do pastebinu

Object Storage Arubacloud
0 głosów
126 wizyt
pytanie zadane 8 czerwca 2017 w C i C++ przez MsMaciek123 Pasjonat (24,760 p.)
przywrócone 8 czerwca 2017 przez MsMaciek123
Dzień dobry,

Muszę zrobić program przez ,który ludzie będą mogli pisać. Niestety nieznam się na sprawach internetowych np.: Jak stworzyć server FTP itp. Proszę o pomoc. Dokładniej chodzi mi oto ,aby wysłać plik do sieci i go pobrać przez C++. Czy tak by sie dało?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 8 czerwca 2017 przez Jedras Maniak (54,860 p.)
Oczywiście, że się da. Najłatwiej będzie poszukać jakiejś biblioteki obsługującej FTP.
komentarz 10 czerwca 2017 przez MsMaciek123 Pasjonat (24,760 p.)
Wiem o tym dużo ,że trzeba server FTP ,żeby przesyłać pliki. Są protokoły TCP i UDP ja chce używać TCP i o tym też wiem. Ale niewiem jaką biblioteke. Myślałem nad SFML ale to chyba do tego niesłuży.
komentarz 2 lipca 2018 przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)
No to w końcu FTP czy TCP? :)
komentarz 2 lipca 2018 przez MsMaciek123 Pasjonat (24,760 p.)
Nie odkopuj starych tematów!
komentarz 2 lipca 2018 przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)
Nie jest to odkopywanie.
komentarz 2 lipca 2018 przez Patrycjerz Mędrzec (192,320 p.)
Niestety jest.
komentarz 2 lipca 2018 przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)
Od kiedy? Gdybym walnął tu odpowiedź i odkopał to pytanie na główną stronę forum to uznałbym to za odkopywanie. Ale komentarz? Dodatkowo staram się nauczyć coś autora.. Popełnia wiele błędów. Wiem, sam nie jestem Gynvaelem, ale swoje.. coś tam wiem.

 

A do Maćka, czy pisałeś do admina za komentarz? :P
komentarz 2 lipca 2018 przez Patrycjerz Mędrzec (192,320 p.)
Oczywiście, na główną nie poleciało, ale i tak jest to odkopanie, bo pewni użytkownicy dostali powiadomienia o twoim komentarzu. Tak w ogóle, FTP korzysta z TCP, więc kolega się nie pomylił.
komentarz 2 lipca 2018 przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)
W takim razie przepraszam, mój błąd

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 706 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 392 wizyt
pytanie zadane 11 marca 2020 w C# przez czujek22 Dyskutant (7,670 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 452 wizyt
pytanie zadane 3 kwietnia 2017 w JavaScript przez imie_nazwisko Nowicjusz (180 p.)

92,572 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,644 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...