• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Gdy wcisnę jakiś klawisz na klawiaturze, komputer usypia się

Object Storage Arubacloud
0 głosów
872 wizyt
pytanie zadane 8 czerwca 2017 w Sprzęt komputerowy przez Patryk L Bywalec (2,000 p.)
Witam.

Tak jak w temacie. Mam dziwny problem z komputerem. Kiedy wcisnę jaki kolwiek klawisz na klawiaturze, ten się usypia...podejrzewam uszkodzony kabel ale nie chcę jej wymieniać dopóki nie będę pewny. Macie jakieś inne pomysły?
2
komentarz 8 czerwca 2017 przez criss Mędrzec (172,590 p.)

podejrzewam uszkodzony kabel ale nie chcę jej wymieniać dopóki nie będę pewny.

Więc nie sprawdzisz dopóki się nie dowiesz? To działa w odwrotnej kolejności. 

komentarz 8 czerwca 2017 przez Patryk L Bywalec (2,000 p.)
Właśnie nie mam innej żeby sprawdzić. Postaram się od kogoś pożyczyć i dam znać
komentarz 8 czerwca 2017 przez criss Mędrzec (172,590 p.)
Problem ewidentnie jest związany z klawiaturą, więc pierwszym krokiem powinno być spróbowanie na innej. Stawiam raczej na uszkodzone styki w samej klawiaturze niż kabel, ale bez znaczenia (pewnie zwarcie - pewnie masz na klawiaturze przycisk do usypiana albo kompletnie coś sie porąbało i wysyła sygnał rozumiany w taki sposób) - i tak raczej nie będziesz tego naprawiał tylko kupisz nową. Anyway - wymiana konieczna chociaż na próbe.
komentarz 8 czerwca 2017 przez Patryk L Bywalec (2,000 p.)
Wow. Gdy podłączyłem inną klawiaturę nie było tego problemu i się uśmiechnąłem po czym sprawdziłem klawiaturę która robiła problemy. I tu zaczyna się cała przygoda. Nagle problemu nie ma. Zaczęła działac normalnie. Brawo moj komputer
komentarz 8 czerwca 2017 przez criss Mędrzec (172,590 p.)
:DD Może cos było w złączu. Cholera wie :D ważne, że działa

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 8 czerwca 2017 przez OfftheCode Gaduła (4,050 p.)
1.jakikolwiek* tak trochę offtopem

2. Masz może jakaś inna klawiaturę by sprawdzić swoją teorie ?

3. Głupie, ale warto spytać - resetowałeś?
0 głosów
odpowiedź 8 czerwca 2017 przez mitsuukurinaa Bywalec (2,790 p.)
Sprawdź inną klawiaturę.
Gdy nic nie klikasz przez np. 1 minutę, nie usypia się?
Może sterowniki zwariowały?

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 262 wizyt
pytanie zadane 27 stycznia 2017 w Sprzęt komputerowy przez Kastuch Początkujący (260 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 325 wizyt
+1 głos
2 odpowiedzi 554 wizyt

92,550 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,520 komentarzy

61,935 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...