• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

który smartfon wybrać?

Object Storage Arubacloud

5 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 8 czerwca 2017 przez mtk3d Nałogowiec (46,690 p.)
Może warto byłoby zrobić ankietę. Ja wybrałbym P9 Lite, bo z samsungiem miałem juz kilka kiepskich przygód i nigdy już nie kupie ich smartfona. Mam dostęp zarówno do P8Lite, jak i P9Lite i P9Lite jest przyjemniejszy w użytkowaniu, lepiej się go trzyma i lepiej działa, a ostatnio dostał nową aktualizację do 7 i teraz śmiga jeszcze lepiej. Do tego czytnik linii, może być przydatny np przy płatnościach.
komentarz 8 czerwca 2017 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Potwierdzam, mam P9 lite (2016) i sprawuje się bardzo dobrze.
komentarz 8 czerwca 2017 przez uMAXa Gaduła (4,290 p.)
Z tą 7 to zajebista sprawa lepiej chodzi
0 głosów
odpowiedź 8 czerwca 2017 przez mitsuukurinaa Bywalec (2,790 p.)
Ja tam polecam samsunga S5 , miałem go i bardzo był wytrzymały , nie ścinał mi się itd. Teraz przerzuciłem się na S7, no ale moim zdaniem warto. Miałem też A5 i to był mój najgorszy smartfon. Podłączyłem go pod ładowarkę po 2 tyg użytkowania i mi "ekran się zalał" jak to stwiedzili w serwisie... NIe wiem co ma ładowarka do ekranu no ale coś takiego się zdarzyło. A jeśli chodzi u huawei to to p9 polecam również
komentarz 8 czerwca 2017 przez Drakster Początkujący (340 p.)
Ja miałem Galaxy S5 Duos i średnio mile wspominam, miał niesamowite zwiechy.
0 głosów
odpowiedź 9 czerwca 2017 przez Lu Kiss Dyskutant (7,600 p.)
komentarz 9 czerwca 2017 przez niezalogowany
tak to prawda - liczyłem kiedyś i wyszlo mi ze polski w polskiej cenie xiaomi 20% to zysk dystrybutora.

dałeś link do kiepskiej strony, która ma dużo negatywnych opinni - lepiej tam nie kupowac

w Chinskim sklepie IBUYGO mozna kupic tanio xiaomi a gwarancje realizuje serwis we wroclawiu wiec nie ma problemow
0 głosów
odpowiedź 18 czerwca 2018 przez Reunion Nowicjusz (140 p.)
edycja 18 czerwca 2018 przez Reunion
Z powyższego zestawienia, również na prezent, wybrałem Huawei P9. Kupowałem dwa miesiące temu w Moablu, ale osoba obdarowana :) jest zadowolona i to najważniejsze. Pod uwagę brałem procesor i baterię, chciałem żeby telefon był wydajny.
0 głosów
odpowiedź 18 czerwca 2018 przez Daniel90 Pasjonat (17,970 p.)
Samsungi w takich cenach to plastiki, nie warto.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 202 wizyt
pytanie zadane 19 lutego 2017 w Urządzenia mobilne przez niezalogowany
0 głosów
2 odpowiedzi 298 wizyt
pytanie zadane 15 czerwca 2022 w Urządzenia mobilne przez Jamia Nowicjusz (170 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 856 wizyt

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,544 komentarzy

61,939 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...