• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Telefon do 400zł. Ankieta [ankieta]

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
618 wizyt
pytanie zadane 2 czerwca 2015 w Offtop przez Eimens Maniak (69,240 p.)
Hejka, jak wynika z waszych poprzednich wypowiedzi w grę wchodzą dwa modele :) proszę o oddanie głosu.
Możliwe odpowiedzi:
Iphone 4 8GB (17 głosów, 40%)
Nokia Lumia 535 (25 głosów, 60%)

9 odpowiedzi

+4 głosów
odpowiedź 2 czerwca 2015 przez PreZmyK Pasjonat (21,470 p.)
wybrane 9 lipca 2015 przez Eimens
 
Najlepsza
Obecnie najlepszym telefonem do 400zł jest Samsung Solid B2710.
komentarz 2 czerwca 2015 przez NeroTestero Gaduła (3,240 p.)
Ahaha Dobre!
komentarz 2 czerwca 2015 przez niezalogowany
Ten telefon jest zarąbisty!!! Można nim rzucać, topić, uderzać nim, zrzucać z 6. piętra, a jemu nic się nie stanie! Kolega ma takiego, a inny miał ;)
+3 głosów
odpowiedź 2 czerwca 2015 przez Czort Nałogowiec (32,500 p.)
Ja bym wolał jakiegoś chińczyka: lenovo albo huawei.
komentarz 2 czerwca 2015 przez Piotr Królak Obywatel (1,950 p.)
Ja bym wolał coś pod androida żeby sobie coś napisać, nawet głupi kalkulator i korzystać z niego z satysfakcją że sam to zrobiłem :)

Ale jak jest wybór jaki jest to chyba ta nokia mnie bardziej przekonuje ;)+
komentarz 22 czerwca 2015 przez Dash Nałogowiec (29,650 p.)
yop, android z nakładką MIUI (Xiaomi) za 4 stówki można dostać już coś na wypasie :)
+3 głosów
odpowiedź 2 czerwca 2015 przez KatarzynaGie9 Bywalec (2,500 p.)
Nokia Lumia - zdecydowanie nie !
+2 głosów
odpowiedź 2 czerwca 2015 przez SebastianGomularz Dyskutant (9,370 p.)
Jeżeli nie będzie doskwierał ci mały ekran Iphone to bym go wziął IOS jest płynny i lepiej wspierany.Zaś Nokia ma mocniejszy procesor oraz większy ekran
+2 głosów
odpowiedź 2 czerwca 2015 przez Quqy Początkujący (380 p.)
* Microsoft Lumia 535 :)
+1 głos
odpowiedź 2 czerwca 2015 przez NeroTestero Gaduła (3,240 p.)
Niestety żadnego z powyższych.
+1 głos
odpowiedź 21 czerwca 2015 przez Schizohatter Nałogowiec (39,600 p.)
Używam 535, zdecydowanie polecam. Przednia kamera daje radę, żeby komuś bliskiemu wysłać swoje głupie zdjęcie, tylna jest podobno taka sama jak przednia (pod względem matrycy). Co prawda jakość tych zdjęć, no... nie jest idealna.

Plusem, jak i minusem jest Windows Phone. Z jednej strony to super opcja na tanie telefony - naprawdę działa perfekcyjnie, Internet Explorer mi śmiga (w porównaniu z przeglądarkami na Androidzie na telefonie za 500 złotych) idealnie. Troszkę problemu może być z digitizerem (ekranem dotykowym właściwie) - niestety jest to telefon niższej półki, więc jakość tego typu urządzeń pozostawia wiele do życzenia. Niemniej user experience korzystania z tego telefonu jest bardzo dobry, więc polecam. Bateria trzyma jakiś tydzień, gdy telefon jest nieużywany; 4 dni, gdy esemesujemy; 2 dni jak słuchamy muzyki oraz 1 dzień - jak intensywnie używamy sieci. Jak masz pytania - to pisz.
0 głosów
odpowiedź 21 czerwca 2015 przez vverum Gaduła (4,340 p.)
A ja wybrał bym Goclever Quantum 2 500 ma 720p 4 rdzenie oraz KitKat za 399zl.

Najlepszy stosunek mocy do ceny.

znam kilka osób co maja goclever i nic im nie zrzucają, ja mam 550i i tylko brakuje mi pamieci ale to przez kilka gier AAA;
komentarz 21 czerwca 2015 przez vverum Gaduła (4,340 p.)
Dlaczego??

Dlamnie iphone to szajs.

a ten model ma tyle samo pamięci.

ja mam goclever i ppolecam szczegółowo na niski budżet.
komentarz 21 czerwca 2015 przez SebastianGomularz Dyskutant (9,370 p.)
Za polecanie tego powinny być kary nie można porównywać Goclever do Iphona to zupełnie inna klasa to jak porównanie malucha do porsche choćsam uważam że android to najlepszy system to do tego trzeba mieć dobry sprzęt a nie jakiś szajs do 400 zł najlepszy będzie iphone około 500-600 zaczyna się pole do popisu dla androida czy Moto G czy Xiaomi
komentarz 21 czerwca 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Miałem kiedyś tablet goclever za 800 złotych, ale takie gówno, że do wycierania dupy się nie nadaje :D Tzn nie było dramatu, ale przy mniej niż 20% baterii działy się cuda, same aplikacje się włączały, tablet się zaczął zacinać, strony w necie się ładowały wieczność. Może to taki felerny model, ale drugi raz bym się na goclevera nie skusił, aczkolwiek nie mówię, że te tańsze i niemarkowe sprzęty są złe, wręcz przeciwnie.
komentarz 21 czerwca 2015 przez SebastianGomularz Dyskutant (9,370 p.)
Jedyny dobry goclever to insignia 530 lte
komentarz 21 czerwca 2015 przez vverum Gaduła (4,340 p.)
Jeśli zeszlismy do porównywania aut to dawne auta rajdowe najlepsze cuda tamtej techniki w porównaniu do dzisiejszych zwykłych japońskich aut nie są w stanie dorównać w zakrętach a do tego zostały stworzone. Goclever staje się coraz lepszą marką, jest najlepszy w kategorii najtańsze. 2gen jest nie do porównania z 1. Jedyny minus to brak bajerów w systemie mamy tam jedynie czysty android z kilkoma apkami, brak NFC itp. Ja mam nie narzekam jest świetnie, a on ma mały budżet.
komentarz 22 czerwca 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Mojego goclevera kupiłem jakieś 3-4 lata temu, więc mogło się dużo zmienić :) Ale ja bez całej masy dobrej opinii już bym się na nic nie skusił ;D
0 głosów
odpowiedź 21 czerwca 2015 przez Dissio Mądrala (5,830 p.)
gdybys mogl dolozyc tak z 100 to bys mial samsunga galaxy s2

Podobne pytania

0 głosów
10 odpowiedzi 1,189 wizyt
pytanie zadane 30 kwietnia 2015 w Offtop przez bossik21 Mądrala (5,750 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 212 wizyt
pytanie zadane 1 czerwca 2015 w Offtop przez Eimens Maniak (69,240 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 202 wizyt
pytanie zadane 12 marca 2018 w Urządzenia mobilne przez WireNess Stary wyjadacz (11,240 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...