• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

witam czy mogę prosić o test storny

Object Storage Arubacloud
+1 głos
295 wizyt
pytanie zadane 6 czerwca 2017 w HTML i CSS przez konradwiktor123 Użytkownik (930 p.)
witam czy mogę prosić o test sklepu internetowego

www.it-kowik.pl
1
komentarz 6 czerwca 2017 przez niezalogowany
A ten test ma polegać na czym?
komentarz 7 czerwca 2017 przez bimbrownik Mądrala (5,180 p.)
Szczerze to bałbym się zamówić sklep internetowy u ciebie xD

4 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 6 czerwca 2017 przez niezalogowany

Jeżeli chodzi o moją opinię, to:

Projektowanie i tworzenie funkcjonalnych oraz atrakcyjnych stron internetowych.

[Full]

Powyższe zdanie to kłamstwo, strona jest brzydka (wygląda jak na pierwszą klasę gimnazjum) i nie jest też "funkcjonalna", osobiście wolałbym już dostać czysty html bez grafik i innych udziwnień, niż korzystać z tego tworu

komentarz 7 czerwca 2017 przez niezalogowany

Dopiero po zajrzeniu w źródła zobaczyłem, że kod to gotowiec z frameworka X5 Engine:

<script type="text/javascript">
			x5engine.boot.push(function () { x5engine.utils.checkBrowserCompatibility(); });
			x5engine.boot.push(function () { x5engine.bgStretch('style/bg.jpg', true, 0); });
</script>

 

+2 głosów
odpowiedź 7 czerwca 2017 przez Kamil Naja Nałogowiec (27,410 p.)
1 Popraw czcionki (co linijka jest inna),  i zmień główne zdjęcie - strona będzie wyglądała wtedy znacznie lepiej.

2 Przyciski na górze potrzebują więcej przestrzeni, teraz chyba mają ustawioną stała szerokość - trzeba to zmienić.

3 Strona ma problem z z-index i z przewijaniem, co widać przy przewijaniu - pokombinuj z tym, żeby nie było błędów. Moim zdaniem, powinna iść do góry cała strona, a nie tylko jedna sekcja.

4 Zegarek i data są niepotrzebne

5 - Gdy zatwierdzimy komunikat o Cookies, przyciski są za wysoko

6 - Zamień miejscami sekcję przycisków i białą sekcję z logo

7 - Treść przycisków nie jest wyśrodkowana w pionie

8 - Efekt na przyciskach jest słaby - dodaj transition i zmień te czarne tła na inne

9 - Kod QR - nikt nie będzie skanował ekranu komputera smartfonem, a na mobile - smatfona smartfonem.

10 - Po zamówieniu w sklepie - fiolet wygląda bardzo słabo

11 - Kontakt - formularz nie jest ostylowany

12 - Logo strony powinno być linkiem do głównej

13 - Copyright ma największą czcionkę na stronie - ??? wtf
komentarz 7 czerwca 2017 przez pietia213 Dyskutant (8,110 p.)
Podpisuję się obiema rękami. Pomysł jest ale wykonanie słabe. Pozdrawiam.
+1 głos
odpowiedź 6 czerwca 2017 przez niezalogowany
Tekst nachodzi na header, który jest z resztą częścią tła. A samo tło waży 3.18 MB. :o
+1 głos
odpowiedź 6 czerwca 2017 przez Damian11131 Stary wyjadacz (13,490 p.)
Panie, cóż to za twór? Moja pani od informatyki, która myśli że HTML to język programowania, stworzyłaby lepszą stronę :P . Serio, już północnokoreańskie strony lepiej wyglądają.
komentarz 7 czerwca 2017 przez David Sundkikngs Obywatel (1,180 p.)
Cóż nie zniechęcam ale to wygląda jak by to Pierwsza twoja strona była  .Taka moja opinia

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 204 wizyt
pytanie zadane 16 stycznia 2017 w HTML i CSS przez konradwiktor123 Użytkownik (930 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 170 wizyt
pytanie zadane 26 listopada 2016 w PHP przez Czajkowski Krystian Początkujący (430 p.)
–2 głosów
1 odpowiedź 129 wizyt
pytanie zadane 13 czerwca 2017 w PHP przez Przemko Giszczyński Początkujący (380 p.)

92,556 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,559 komentarzy

61,942 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...