• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zadanie dotyczące nauki C++

Object Storage Arubacloud
0 głosów
436 wizyt
pytanie zadane 6 czerwca 2017 w C i C++ przez KerLus Nowicjusz (120 p.)
Witam Was serdecznie,
chodzę do 3 klasy gimnazjum i mam zamiar iść do Technikum na profil informatyczny.
Do nauki języka programowania (na początek obrałem sobie język C++) zainspirował mnie Pan Mirosław.
Obejrzałem Jego filmiki do wnętrza EGO, a także zrobiłem sobie test osobowości (jestem INFJ).

Dziś w nocy postanowiłem zabrać się za oglądanie poradników z C++.
Po przerobieniu poradnika numer 1. postanowiłem się przy tym zatrzymać i podszlifować to, czego się nauczyłem.

Dlatego też proszę Was, żebyście podrzucili pomysł na zadania, które rozwiążę (oczywiście w zakresie poradnika 1.).

Zdjęcie z wykonanego zadania:
http://i.imgur.com/fEfSzPh.png
2
komentarz 6 czerwca 2017 przez Szahid Pasjonat (20,930 p.)
I po każdym obejrzanym odcinku będziesz zakładał temat ?

W pierwszym odcinku poznałeś pewnie Cin cout i pętle. Oczekujesz że jakie zadanie ktoś Ci ułoży ? Wykaż odrobinę kreatywności. W kolejnych odcinkach jak będziesz umiał więcej to na końcu autor kursu będzie dawał zadanie do samodzielnego zrobienia
komentarz 6 czerwca 2017 przez KerLus Nowicjusz (120 p.)
Dziękuje za odpowiedz.

Wezme sobie do serca to, co Pan napisał.
1
komentarz 6 czerwca 2017 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)
złap się może za jakąś książkę ;] z zadaniami, ewentualnie poszukaj zadan na platformach. np spoj
komentarz 6 czerwca 2017 przez KerLus Nowicjusz (120 p.)
Mam zamiar zakupić książkę Stephen'a Prata "Język C++", ale to jak skończę poradniki Mirosława
komentarz 6 czerwca 2017 przez QizmoPL Stary wyjadacz (11,440 p.)
ksiazki sa zbedne
komentarz 6 czerwca 2017 przez Szahid Pasjonat (20,930 p.)
Jest w tym trochę racji. To dlatego że się nie uaktualniają z czasem. Lepiej kożystać z internetu. Autor pisał że chce kupić prate. Wydaję mi się ża mam najnowsze wydanie ( VI) i Cpp11  tam raczkuje

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 328 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 726 wizyt
pytanie zadane 8 października 2017 w C# przez rexar123499 Nowicjusz (180 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 484 wizyt
pytanie zadane 16 grudnia 2017 w C i C++ przez Fabioo Nowicjusz (150 p.)

92,556 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,561 komentarzy

61,942 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...