• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ocena designu na moją stronę

Object Storage Arubacloud
0 głosów
294 wizyt
pytanie zadane 6 czerwca 2017 w HTML i CSS przez KKZiomek Użytkownik (880 p.)
edycja 6 czerwca 2017 przez KKZiomek

Ostatnio zacząłem robić design na moją stronę. Chciałem aby go ktoś ocenił więc piszę tutaj. 

 

Design był zrobiony w ciągu 1,5 godziny więc nie wszystkie elementy są perfekcyjnie wystylizowane. Brakuje także mobilnego wyglądu, a więc proszę o ocenę wersji komputerowej.

 

Co warto wiedzieć:

 

  • Internet Explorer i Microsoft Edge nie renderują bluru, którego umiejscowiłem lekko na niektórych krawędziach
  • Przeglądarki inne niż Mozilla Firefox przesuwają niektóre napisy o 1 lub 2 piksele w góre lub w dół (do naprawienia)
  • Czcionka na przeglądarkach innych od Mozilla Firefox jest bardziej płaska i mniejsza (do naprawienia chyba??)

 

Proszę o na prawdę szczerą ocenę i ewentualne propozycje zmian i/lub dodatków do strony.

 

Jeśli ktoś jest ciekawy, na mojej stronie będę umieszczał różne projekty z programowania i matematyczno-fizyczne "artykuły".

 

Link: http://nieposortowane.pl

4 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 6 czerwca 2017 przez jaca121212 Nałogowiec (40,760 p.)

Nie ma co tu za bardzo oceniać ale zainteresuj się  nowymi znacznikami HTML 5 takie jak 

<header>
 <main>
<section>
<article>
<aside>
<footer>

i wiele  innych

 

0 głosów
odpowiedź 6 czerwca 2017 przez Lu Kiss Dyskutant (7,600 p.)
I gdzie ten projekt? Zapoznaj sie z pojeciem mobile first, ps. Font nie czcionka
1
komentarz 6 czerwca 2017 przez xmentor Nałogowiec (49,520 p.)

ps. Font nie czcionka

A font to nie czcionka? Co za różnica jak napisze, jest poprawnie. 

komentarz 6 czerwca 2017 przez xmentor Nałogowiec (49,520 p.)

W języku potocznym nie ma problemu, by używać czcionka zamiast font.

komentarz 6 czerwca 2017 przez Lu Kiss Dyskutant (7,600 p.)
Potocznym moze i tak ale jestesmy na forum tematycznym, wiedza o tym czym jest font a czym czcionka jest istotna, nie kaze sie poprawiac ale dobrze jest wiedziec.
0 głosów
odpowiedź 6 czerwca 2017 przez DEDEQ Nowicjusz (160 p.)

Hej. Z racji tego , że jesteś początkującym . Jest OK! Lecz ,jeżeli chodzi o moją obiektywną opinię ,strona wygląda na styl z 2007 roku. Pozdrawiam.

komentarz 6 czerwca 2017 przez KKZiomek Użytkownik (880 p.)
W sumie, o taki design z roku 2007 mi chodziło. Nie jestem zwolennikiem flat designu, a moja strona to taka prosta stronka więc nie chciałem robić jakiegoś wystrzałowego designu.
0 głosów
odpowiedź 6 czerwca 2017 przez Krzysztof_Nowak Stary wyjadacz (10,980 p.)
Jak na pierwszy raz nie jest źle choć dla mnie kolor zielony nie jest zbyt ciekawy

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 230 wizyt
pytanie zadane 30 sierpnia 2018 w Grafika i multimedia przez Greeenone Pasjonat (16,100 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 313 wizyt
pytanie zadane 1 lutego 2020 w Nasze projekty przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 256 wizyt
pytanie zadane 20 sierpnia 2018 w Grafika i multimedia przez Greeenone Pasjonat (16,100 p.)

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,522 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...