• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Mocny komputer- Problemy z Stremowaniem

VPS Starter Arubacloud
–3 głosów
257 wizyt
pytanie zadane 3 czerwca 2017 w Sprzęt komputerowy przez Domekzcpp Początkujący (360 p.)
Witam,

Posiadam bardzo mocny komputer (16gb ram, karta r9 380, intel core i7 4790k) i mam problemy z stremowaniem praktycznie każdej gry. Wszystko jest nie płynne klatkuje i albo nie da się grać albo streama nie da się oglądać. Testowałem chyba wszystkie ustawienia na obs jeśli ktoś wie może o co chodzi byłbym niezmiernie wdzięczny za odpowiedź :)

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 3 czerwca 2017 przez PsychoButter Gaduła (3,630 p.)
Witaj

Problem moze byc po stronie przepustowosci internetu. Inna opcje to dysk za wolny i stare sterowniki. Podaj dane na temat internetu(a konkretnie wysylu) wersji sterownikow i dysku
komentarz 3 czerwca 2017 przez Domekzcpp Początkujący (360 p.)
http://www.speedtest.pl/test/150468975

Internet jest okej. Obs zainstalowany jest na głównym dysku SSD
komentarz 3 czerwca 2017 przez PsychoButter Gaduła (3,630 p.)
Link nie dziala
0 głosów
odpowiedź 3 czerwca 2017 przez CzikaCarry Szeryf (75,340 p.)
Jesteś pewien, że wersja OBS'a którą masz obsługuje VCE?

Jeśli nie: https://obsproject.com/forum/threads/obs-branch-with-amd-vce-support.13996/
komentarz 3 czerwca 2017 przez Domekzcpp Początkujący (360 p.)
Hej, nie jestem pewien czy obsługuje to VCE. Z moim angielskim nie jest najlepiej i nie rozumiem za bardzo co mam zrobić. Pomógł byś mi jeszcze raz  :P  ?
komentarz 3 czerwca 2017 przez CzikaCarry Szeryf (75,340 p.)
Tutaj masz wszystko, nawet ze screenshotsmi z ustawień:

https://community.amd.com/thread/198392
komentarz 3 czerwca 2017 przez Chess Szeryf (76,710 p.)
Może to po prostu wina servera gry, nie twoja. Może o niektórych porach, godzinach występują lagi w grze, bo jest dużo graczy w tym samym czasie. Sprawdź, jaki masz ping w grze.
komentarz 4 czerwca 2017 przez Domekzcpp Początkujący (360 p.)
Tu nie chodzi o ping, mam 10mb uploadu i z interentem nie ma problemu to wina optymalizacji czy czegoś takiego chyba
komentarz 4 czerwca 2017 przez Domekzcpp Początkujący (360 p.)
Te linki do pobran tam nie dzialają :/
komentarz 4 czerwca 2017 przez Chess Szeryf (76,710 p.)
Nieraz nawet przy dobrym upload'zie, jeśli server nie wyrabia natłoku graczy są opóźnienia, lagi w grze.
komentarz 4 czerwca 2017 przez CzikaCarry Szeryf (75,340 p.)
komentarz 4 czerwca 2017 przez Domekzcpp Początkujący (360 p.)
Wybacz, że jestem dość natrętny ale nie wiem za bardzo jak to zainstalować i to jest na jaką wersje obs'a ?
komentarz 4 czerwca 2017 przez CzikaCarry Szeryf (75,340 p.)
No przecież masz tam plik z instrukcją instalacji...

https://github.com/jackun/OBS/blob/obsvce/INSTALL
komentarz 4 czerwca 2017 przez Domekzcpp Początkujący (360 p.)
ale po angielsku
komentarz 4 czerwca 2017 przez CzikaCarry Szeryf (75,340 p.)
A czy do Ciebie nie dotarły ostatnie wynalazki ludzkości, mianowicie słowniki?
komentarz 5 czerwca 2017 przez Domekzcpp Początkujący (360 p.)
nie
komentarz 5 czerwca 2017 przez CzikaCarry Szeryf (75,340 p.)

No to trudno, musisz zgadywać co tam jest napisane, było trzeba uważać na lekcjach języka angielskiego w podstawówce, o ile dobrze pamiętam to właśnie w podstawówce uczyli podstaw angielskiego, oraz alfabetu i korzystania z tak ciężkiego w użyciu narzędzia jakim jest słownik  devil

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 179 wizyt
pytanie zadane 19 kwietnia 2015 w Offtop przez Kimi Bywalec (2,050 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 344 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 93 wizyt
pytanie zadane 29 marca 2020 w Sprzęt komputerowy przez SoBi Nowicjusz (120 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...