• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

100%uzycia dysku oraz 30% procesora wyłączenie windows update nie pomaga!

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
806 wizyt
pytanie zadane 1 czerwca 2017 w Systemy operacyjne, programy przez Cygaro1233 Nowicjusz (170 p.)
Witam mam problem mianowicie mam 100 % użycia dysku i z 30% procesora nawet gdy nic nie robię próbowałem wyłączyć windows update i te inne rzeczy ale nic nie daje zrobiłem formata i nadal nic zmieniłem dysk zaisnatalowałem win i nadal to samo już nwm co robić dodam że resetowałem bios nwm czy to mogło na to wpłynąć w usługach mam bardzo dużo sv host  oraz pokazuje mnie w użyciu procesora takie usługi które są włączone i zżerają  procka są to system 10 %  host usługi diagnostyczne 10 % i host usłga zasad diagnostynych. Pomożecie dodam że dyski są na pewno sprawne może coś w biosie
komentarz 1 czerwca 2017 przez Benek Szeryf (90,690 p.)
edycja 1 czerwca 2017 przez Benek
A to jakaś przeszkoda jest, żeby sprawdzić, co zajmuje całą przestrzeń dyskową?
komentarz 2 czerwca 2017 przez Cygaro1233 Nowicjusz (170 p.)
No wie pan pisze że system ale to jest 8 megega na sekunde więc chyba nie tędy droga

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 1 czerwca 2017 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
A dysk albo płyta główna nie nawalił ?
komentarz 2 czerwca 2017 przez Cygaro1233 Nowicjusz (170 p.)
Dysk na pewno nie bo sprawdzałem na dwóch i to samo a co do płyty to nwm oby nie jest to asus z97 jak cos
komentarz 2 czerwca 2017 przez Cygaro1233 Nowicjusz (170 p.)
A mogło coś sie stać jak wyciągnąłem baterie i wkladalem spowrotem?
komentarz 2 czerwca 2017 przez Cygaro1233 Nowicjusz (170 p.)
Wątpię że to płyta bo kiedyś włączyłem komputer i bylo dobrze ale w menadżeze nie bylo wtedy takich rzeczy jak host uslugi lokalne diagnostyczne i host zasada diagnostyczna miom zdanim w tym cos jest ale nwm co z tym zrobić
komentarz 2 czerwca 2017 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
Co do baterii, nie sądzę. A nie ogarniałeś w drzewie procesów " co zrzera " tak bardzo ? Bo byc moze to wirusik... siedzi np. na explorerze
komentarz 2 czerwca 2017 przez Cygaro1233 Nowicjusz (170 p.)
Ale to na 2 dyskach gdzie normalnie czysty 1 byl moge sprawdzic dla pewnosci poda pan najlepszy do tego programik ?
0 głosów
odpowiedź 2 czerwca 2017 przez Janusz programowania Bywalec (2,710 p.)
Miałem to samo i pomogło wyłączenie windows defendera.
komentarz 2 czerwca 2017 przez Cygaro1233 Nowicjusz (170 p.)
Mi niestesty to nie pomaga a jaki uslugi brały panu zużycie procesora
0 głosów
odpowiedź 2 czerwca 2017 przez Cygaro1233 Nowicjusz (170 p.)
Więc tak wylaczylem windows denander i ochrone w czasie rzeczywistym i zresetowalem kompiter jest lepiej bo przez 2 min utrzymuje sie 100 dysku ale potem spada ale gdy tylko coś uruchomie hest 100 i spada praktycznie do zera a procesor juz pracuje prawidlowo jednak a i gdy windows defander jest wylaoczony i zresetuje pc to znowu to samo ale gdy przed wylaczebiem pc włączę win defnader i zresetuje pc to jest tak jak powyzej nwm od czego to zalezy ah ten windows 10 kocham !!

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 390 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 328 wizyt
pytanie zadane 27 września 2020 w Systemy operacyjne, programy przez jaqb Początkujący (430 p.)

92,454 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,089 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...