• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy warto umieścić reklamy na stronie

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
203 wizyt
pytanie zadane 1 czerwca 2017 w HTML i CSS przez xdmik23 Gaduła (3,000 p.)
Witam,tworzę prostą stronę wizytówke dla firmy sprzątającej i zastanawiam się czy warto byłoby umieścic na niej jakieś reklamy,żeby poźniej czerpać z tego zyski,zapewnie niewielkie,ale zawsze coś. Myślicie,że opłaca sie coś takiego zrobić?
komentarz 1 czerwca 2017 przez criss Mędrzec (172,590 p.)

Już pomijając, że decyzja należy do właściciela strony, to nie wiem co to musiałaby być za firma sprzątająca, żebyś z ruchu na stronie wyrobił więcej pieniędzy niż na jednego snickersa co dwa miesiące.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 1 czerwca 2017 przez Lu Kiss Dyskutant (7,600 p.)
Jesli wlasciciel strony sie zgadza to czemu nie heh, ja osobiscie bym sie niezgodzil aby na mojej stronie bylo cos takiego ale ludzie sie rozni
komentarz 1 czerwca 2017 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
Bardzo mało prawdopodobne żeby się zgodził. Nie dość że zapłacił za stworzenie strony to jeszcze by dał na niej zarobić gościowi któremu już zapłacił.
0 głosów
odpowiedź 1 czerwca 2017 przez Else Stary wyjadacz (12,260 p.)
Według mnie nie warto. Dlaczego?

1. Reklamy zaburzają estetykę strony, zwłaszcza jeżeli są to reklamy w stylu adsense (chociaż ostatnimi czasy stają się coraz ładniejsze) lub innych banerów.

2. Strona ma być wizytówką, a tak ci powiem, że jeszcze się chyba nie spotkałem z tym, żeby ktoś wstawiał na nie reklamy.

3. Na takich stronach nie ma zwykle dużego ruchu. Nie wiem jak dużej firmy ma to być reklama, ale pewnie max 100 wejść dziennie to może to być jedno kliknięcie czyli (0.1-5zł) Klikalność na stronach to zazwyczaj około 1%

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 207 wizyt
pytanie zadane 20 marca 2016 w HTML i CSS przez Nightv13 Użytkownik (850 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 358 wizyt
pytanie zadane 2 sierpnia 2019 w PHP przez Kacperhehe Bywalec (2,930 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 191 wizyt
pytanie zadane 30 stycznia 2021 w HTML i CSS przez Furllen Nowicjusz (200 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...