• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ocena strony

Object Storage Arubacloud
0 głosów
262 wizyt
pytanie zadane 30 maja 2017 w Nasze projekty przez Radekol Bywalec (2,880 p.)

Ocencie proszę stronkę pod kontem semantyki czytelności i schludności. [ LINK ]

3 odpowiedzi

+5 głosów
odpowiedź 30 maja 2017 przez Kamil Naja Nałogowiec (27,410 p.)
  • "Stawiamy na jakość" a obok literówka zaprzeczająca jakości
  • Główna fotka jest blada i słabo się prezentuje, podobnie inne obrazki. Wymień na bardziej kontrastowe, a strona będzie wyglądała znacznie lepiej
  • Efekty na zdjęciach w usługach tylko je psują
  • Referencje nie zachęcają do tego, by w nie kliknąć
  • Na mobile ucina teksty w footerze, w header nie ma paddingów, wydaje mi się, że można by zmniejszyć odstępy góra-dół w większości sekcji. W foote na mobile zmniejszyłbym tekst.
  • Logo - napis nie powinien być w zdjęciu, a zakodowany jako tekst
  • http://budoinstal.pl/o-firmie/ - jakieś dziwne kreski, podobnie na pozostałych podstronach
  • Główna sekcja na mobile - po co te odstępy?
  • Fonty trzeba załadować za jednym razem
0 głosów
odpowiedź 30 maja 2017 przez OfftheCode Gaduła (4,050 p.)
Podpisuje się pod kolegą z góry, apropos tych referencji myślę, że dodałbym tam niedużego scale(1.2) i transforma,np. i zastosował ten trik z ujemnym box-shadow. Który znajduje sie pod takową referencje i przy najechaniu na nia cien kurczy sie a kartka podnosi do gory i nieco zwieksza, daje ta bardzo przyjemny i realistyczny efekt w moim odczuciu.
0 głosów
odpowiedź 30 maja 2017 przez radek024 Szeryf (77,160 p.)
Strona wizualnie jest fajna, ale zastanowiłbym się nad zmniejszeniem elementu header#master - przy 1600x900 zajmuje on sporą część ekranu, przez co jest mniej miejsca na odbiór rzeczywistych treści. W kwestii kodu: część strony jest oparta na Page Builderze, co z pewnością nie pomaga w ocenie witryny. Swoją drogą nie rozumiem oceniana strony, która stoi gotowa u klienta :v
komentarz 30 maja 2017 przez Kamil Naja Nałogowiec (27,410 p.)
Co do Page Buildera to się zgodzę - zobaczyłem jego kod i zamknąłem narzędzia deweloperskie z krzykiem.
komentarz 30 maja 2017 przez radek024 Szeryf (77,160 p.)
>> Co do Page Buildera to się zgodzę - zobaczyłem jego kod i zamknąłem narzędzia deweloperskie z krzykiem. IMO sam fakt, że został użyty nie prowadzi do złego, ale jeżeli komuś zależy na semantyce kodu to implementacja odpowiednich bloków byłaby na rękę :)

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 341 wizyt
pytanie zadane 5 lipca 2017 w Nasze projekty przez Matiss Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 385 wizyt
pytanie zadane 7 maja 2017 w Nasze projekty przez czmyk Obywatel (1,100 p.)
+1 głos
3 odpowiedzi 240 wizyt
pytanie zadane 23 marca 2017 w Nasze projekty przez Bakr Mądrala (6,850 p.)

92,568 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,622 komentarzy

61,954 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...