• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jakie studia SEO?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,010 wizyt
pytanie zadane 29 maja 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez padewski Nowicjusz (120 p.)
Takie pytanko pseudo branżowe: na jakie studia najlepiej iść żeby pracować potem w SEO? Tak sie jakoś zafiksowałem na tą prace :p Przypadkiem trafiłem na artykuły SEO jak szukałem inspiracji do stronki którą robie i wydaje mi sie to fajniejsze niż telekomunikacja na którą pierwotnie chciałem iść.

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 29 maja 2017 przez marcin99b Szeryf (81,660 p.)
Chyba najlepsze będzie nauczenie się tego samemu
Pobaw się przez np pół roku czy rok w pozycjonowanie jakiejś domeny
Dodatkowo przeczytasz kilka książek o SEO
Wrzucisz informacje o tym do CV i masz spore szanse na prace jako junior w mniejszej firmie
Dużo szybsze i przyjemniejsze rozwiązanie niż "przymusowa" nauka wszystkiego na studiach

A jak jeszcze pobawisz się w pozycjonowanie stronek na zlecenia (od jakichś "Januszów biznesu") to już... będziesz dużo wyżej w oczach pracodawcy niż ktoś, kto ma jedynie papierek że zaliczył 3 lata na uczelni
0 głosów
odpowiedź 30 maja 2017 przez takmniejwiecej Nowicjusz (200 p.)
seo jest samo w sobie szerokie, więc troche zależy czym dokładnie chcesz sie zajmowac. taki typowy seowiec to przeważnie jest po marketingu albo czymś informatycznym bo htmle też tam trzeba ogarniać, ale znam też ludzi po dziennikarstwie np co pracuja w seo więc nie ma reguły, liczą sie chyba bardziej umiejętności niż konkretne wykształcenie
0 głosów
odpowiedź 31 maja 2017 przez niezalogowany
nie trzeba studiów.  jak mieszkasz w mieście wojewodzkim to masz multum agencji tam i oni cały czas szukają ludzi. na staż również. jesli masz status ucznia/studenta to Cie napewno wezmą tylko wpisz sobie w google np pozycjoniowanie Gdańsk i wyskoczą ci agencjie. potem wchodzisz w zakladkę kariera/ praca i wysyłasz aplikacje

oczywiście lepiej dla Ciebie jak przeczytasz ksiązkę przed tym jak zaczniesz szukac pracy ale studiów nie trzeba

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 196 wizyt
pytanie zadane 2 października 2020 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez bulgotnik86 Gaduła (3,040 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 144 wizyt
pytanie zadane 16 października 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Kif87 Nowicjusz (120 p.)

92,537 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,456 komentarzy

61,922 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...