• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Szablon WP responsywny a inny system CMS...

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
164 wizyt
pytanie zadane 27 maja 2017 w Systemy operacyjne, programy przez disegno-kasia1 Nowicjusz (120 p.)
Witam, upatrzyłam sobie szablon który jest przystosowany do WordPress > www.regretless.com/oriental

Ale ja mam inny system CMS, Quick CMS, pobrałam pliki i są tylko js i css, i jeden php ale typowy do konfiguracji WP - czy taki szablon da się dostosować do responsywności dla innego systemu cms (który jest oparty również na php i css) ??? Bardzo zależy mi na tym konkretnym szablonie... proszę... chyba że ktoś zna podobny, identyczny to będę mega wdzięczna za podanie namiarów.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 27 maja 2017 przez OfftheCode Gaduła (4,050 p.)
Jeśli orientujesz się w strukturze Quick CMS, to możesz się pobawić i pokombinować, aczkolwiek czy nie byłoby po prostu łatwiej zmienić cms na wordpressa ?
komentarz 27 maja 2017 przez disegno-kasia1 Nowicjusz (120 p.)
Coś tam potrafię, ale czy sam style.css wystarczy? A może tak.. chciałabym aby wersja komputerowa strony została, a wyglądała inaczej tylko dla urządzeń mobilnych. Da się coś takiego zrobić? Ew. poszukam jakiegoś pierwszego lepszego szablonu resp. i najwyżej go przerobię.
komentarz 27 maja 2017 przez OfftheCode Gaduła (4,050 p.)
Za pomocą media queries, możesz edytować widok strony dla różnych rozmiarów ekranu. Także możesz pozostawić dokładnie taki sam wygląd dla desktopów, a zmienić go dla tabletów i telefonów bez problemowo.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 111 wizyt
pytanie zadane 18 maja 2017 w Offtop przez leemish Użytkownik (780 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 142 wizyt
pytanie zadane 17 czerwca 2018 w PHP przez SoDoIt Obywatel (1,190 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 430 wizyt
pytanie zadane 11 marca 2017 w Systemy CMS przez Else Stary wyjadacz (12,260 p.)

92,455 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...