• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

trzy monitory różnej wielkosci

Object Storage Arubacloud
–1 głos
1,086 wizyt
pytanie zadane 27 maja 2017 w Grafika i multimedia przez Andrzej Sojka Użytkownik (510 p.)
edycja 27 maja 2017 przez Andrzej Sojka
Witam

Kiedyś juz tutaj zakladałem temat dotyczacy trzech minitorow przy jednym pc i stwierdziliscie ze to jest mozliwe. Wiec troszke przypomne o co chodzilo. Mam karte graficzna R270 i chce podpiac monitor 19 cali, 22 i tv 32 i podpowiedzielisci mi, ze najlepiej bedzie jak uzyje dispaylportu. Zrobilem tak jak poleciliscie. Probowalem nawet adaptera i nie pomoglo. Wnioski mi sie same nasunely. Komputer nie jest w stanie znalezc takiej wspolnej rozdzielczosci dla roznej wielkosci monitorow. Znajdzie dla dwoch pierwszych, albo 1 i 3 albo 2 i 3, ale dla trzech nie ma jak. Powiedziecie mi czy mam racje, a jesli nie to dlaczego nie i czy jest jakas jeszcze inna opcja:)
komentarz 28 maja 2017 przez rafal.budzis Szeryf (85,260 p.)
Każdy z monitorów może mieć inna rozdzielczość jeśli są podłączone do osobnych portów na karcie graficzniej. Aby to wykonać Win + P i wybierasz rozszerz ;) o to chodziło ?

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 28 maja 2017 przez Andrzej Sojka Użytkownik (510 p.)
wykrywa trzy a tylko dwa moga dzialac :)jak zrobic zeby trzy dzialaly jednoczesnie?
komentarz 28 maja 2017 przez Justyna Obywatel (1,210 p.)
A wgl karta graficzna ma opcje 3 monitorów?
komentarz 28 maja 2017 przez Andrzej Sojka Użytkownik (510 p.)
karta wg specyfikacji moze miec podpiete nawet 6 monitorow
0 głosów
odpowiedź 28 maja 2017 przez Lu Kiss Dyskutant (7,600 p.)
masz 2 dvi i hdmi ?

może to coś pomoże

https://www.youtube.com/watch?v=te5NPbrD_nI
komentarz 28 maja 2017 przez Andrzej Sojka Użytkownik (510 p.)
on mowi o aktywnej przejsciwce, probowalem na takiej i nie dziala
komentarz 28 maja 2017 przez Andrzej Sojka Użytkownik (510 p.)
tak mam 2x dvi, hdmi, dispayport
komentarz 29 maja 2017 przez Lu Kiss Dyskutant (7,600 p.)
mówi o różnych sposobach, do końca oglądałeś ? czy po łebkach ?
komentarz 31 maja 2017 przez Andrzej Sojka Użytkownik (510 p.)
ogladalem caly i mam wrazenie ze gdzies mam zle ustawiona jakas opcje, moze w biosie cos za to jest odpowiedzialne?
komentarz 31 maja 2017 przez Lu Kiss Dyskutant (7,600 p.)
Prędzej sterowniki od grafy, są aktualne?
komentarz 2 czerwca 2017 przez Andrzej Sojka Użytkownik (510 p.)
22.19.162.4 z dnia 24.04.2017

Podobne pytania

–2 głosów
2 odpowiedzi 372 wizyt
pytanie zadane 23 maja 2017 w Grafika i multimedia przez Andrzej Sojka Użytkownik (510 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 237 wizyt
pytanie zadane 5 kwietnia 2017 w Sprzęt komputerowy przez Michuuo0o Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 241 wizyt
pytanie zadane 31 stycznia 2017 w Sprzęt komputerowy przez niezalogowany

92,556 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,560 komentarzy

61,942 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...