• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Kwestionariusz - odpowiedzi panów potrzebne na wczoraj!

Object Storage Arubacloud
+1 głos
179 wizyt
pytanie zadane 26 maja 2017 w Offtop przez Psych07 Nowicjusz (130 p.)
Witam wszystkich!

Obecnie jestem studentką trzeciego roku psychologii i muszę przeprowadzić badanie (w formie kwestionariusza) na zaliczenie jednego z przedmiotów. Dotyczy ono używania emotikonów i płci psychologicznej. Potrzebuję odpowiedzi 50 mężczyzn. Niestety panowie z Facebooka nie byli chętni do pomocy, a ci którzy byli, nie bardzo podążali za instrukcjami i musiałam usunąć ich odpowiedzi. Termin oddania pracy się zbliża, a ja jestem dosyć daleko od potrzebnej ilości odpowiedzi. Więc zwracam się z prośbą: nie znaleźlibyście chwili, aby mi pomóc? Jedynymi wymaganiami jest wiek - 18 lat i wyżej - oraz posiadanie Facebooka i korzystanie z Messengera.Bardzo, bardzo proszę o odpowiedzi! Pozdrawiam i z góry dziękuję!

https://docs.google.com/forms/d/1n-xote9SLw-0OEOgpwO5ZstqP3n4cubUl4m5u7tEwOU/viewform?edit_requested=true
komentarz 26 maja 2017 przez Przemek Gaduła (3,600 p.)
pomógłbym, ale fb nie mam
komentarz 26 maja 2017 przez Psych07 Nowicjusz (130 p.)
No trudno ;)
komentarz 26 maja 2017 przez Jacque Obywatel (1,300 p.)
A nie dotyczytałem posta do końca dotyczącego wieku.Ups!
komentarz 26 maja 2017 przez Psych07 Nowicjusz (130 p.)
To nic :D I tak dziękuję za wypełnienie i głos! :)
komentarz 26 maja 2017 przez Jacque Obywatel (1,300 p.)
Nie ma sprawy :)

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 26 maja 2017 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
Eh ostatnie dni to tylko ratujemy komuś zaliczenia, ale no niech będzie.
komentarz 26 maja 2017 przez Psych07 Nowicjusz (130 p.)
Dziękuję bardzo! Na swoją obronę powiem, że kwestionariusz udostępniłam już jakiś tydzień temu, ale nie spodziewałam się, że tak ciężko będzie zebrać odpowiedzi :<
0 głosów
odpowiedź 26 maja 2017 przez CzlowiekSkrypt Nałogowiec (26,340 p.)
Liczbę użytych emotikon z danej grupy, wpisz przy odpowiednim obrazku.

Łoo dziewczyno, miałem dobrę chęci ale wybacz, za dużo roboty :D
komentarz 26 maja 2017 przez Psych07 Nowicjusz (130 p.)
Wiem, wiem. Trochę mnie poniosło :D Ale dzięki za dobre chęci! :D
komentarz 26 maja 2017 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
Na szczęście używam tylko tych typograficznych emotikon to wiele liczenia nie miałem :D
komentarz 26 maja 2017 przez Psych07 Nowicjusz (130 p.)
Dziękuję za wypełnienie, dobry człowieku :D Jeszcze tylko 12 odpowiedzi i będę mogła spokojnie spać w nocy :D

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 570 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 112 wizyt
pytanie zadane 17 lipca 2020 w HTML i CSS przez riger Nowicjusz (120 p.)
+2 głosów
3 odpowiedzi 296 wizyt
pytanie zadane 1 stycznia 2017 w Offtop przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)

92,556 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,560 komentarzy

61,942 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...