• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Drugi monitor - jaki wybrać?

Object Storage Arubacloud
–1 głos
3,000 wizyt
pytanie zadane 25 maja 2017 w Sprzęt komputerowy przez czmyk Obywatel (1,100 p.)

Witam,

planuję kupić drugi monitor do programowania (głównie web-dev). Obecnie mam jeden monitor i jest nim Samsung SyncMaster P2270HD. Ma on przekątną 21,5 cali i zajmuje mi prawie pół biurka. Chciałbym więc aby drugi monitor był raczej tej samej wielkości (21,5 cala), posiadał matrycę IPS, i mieścił się w cenie 600zł (najlepiej jakby był tańszy). Słyszałem też, że dobre jest oświetlanie LED, ale nie wiem ile w tym prawdy. Mam też wątpliwość czy kupić monitor nowy lub używany. Tutaj proszę o rade. Jak narazie znalazłem LG 22MP58VQ-P i wydaje się być ok.

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 25 maja 2017 przez Michał Kazula Pasjonat (19,540 p.)

Najlepiej pracuje się na dwóch takich samych monitorach. Wtedy nie męczysz wzroku zmianą kontrastu czy jasności. 

Nowy czy używany. Ciężko Ci doradzić. Sprzęt używany kupuję tylko od zaufanych osób, które znam albo są z polecenia.

Sam pracuje na dwóch 24" AOC - link

0 głosów
odpowiedź 26 maja 2017 przez Alvancaran Dyskutant (8,160 p.)
Jaką masz kartę graficzną? W tej cenie jeden z najlepszych to smasung fhuxen, ale on ma 24 cale. Fajny jest jeszcze aoc i2269vwm, ktory ma 21.5 cala jeżeli się nie mylę. Tyle, że to może przeszkadzać, bo na każdym z tych 2 monitorów obraz bedzie innej jakości
komentarz 26 maja 2017 przez czmyk Obywatel (1,100 p.)
Mam gtx 660

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 752 wizyt
pytanie zadane 18 kwietnia 2017 w Sprzęt komputerowy przez KamQiX Dyskutant (9,090 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 477 wizyt
pytanie zadane 26 lipca 2016 w Sprzęt komputerowy przez dawid52721 Początkujący (400 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 270 wizyt
pytanie zadane 23 lipca 2020 w Sprzęt komputerowy przez Vertii Nowicjusz (120 p.)

92,536 zapytań

141,376 odpowiedzi

319,449 komentarzy

61,920 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...