• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Tree Tap (Moja Druga Gra Android)

Object Storage Arubacloud
+1 głos
190 wizyt
pytanie zadane 25 maja 2017 w Nasze projekty przez Donislawdev Początkujący (380 p.)

Witajcie, dzisiaj wydałem swoją drugą grę na Androida. jest to prosta gierka typu clicker, w której naszym głównym celem, jest uzbierane odpowiednich funduszy, następnie kupujemy broń, robimy wyprawy, podczas wypraw musimy podejmować decyzję. Gra nia zawiera IAP (mikropłatności), reklam banerowych, nie zawiera sztucznych ograniczeń zysku offline. Mam 18 lat i jest to moja druga gra.

Użyte technologie:

C#/Unity

Google Play

Amazon Store

Wersja Przeglądarkowa

Twitter

Facebook

 

 

 

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 25 maja 2017 przez LightInWindow Użytkownik (720 p.)
Długo to pisałeś ?
komentarz 25 maja 2017 przez Donislawdev Początkujący (380 p.)
Cały projekt zamknął się w około miesiącu, ale samo pisanie kodu to max tydzień lub 1.5 tygodnia. Musiałem jeszcze fabułę wymyślić, balans, były problemy z wersja przeglądarkową(nie chciała się kompilować).

Tak z 1-1.5 miesiąca roboty. Ale z tydzień programowania, dwa, ot czasami czasu nie było, tu się człowiek zastanawiał nad fabułą, tu nad balansem, tu zbierał feedback.'

Najpierw zrobiłem drzewko, zmianę grafiki, zmianę tła, następnie poszedł sklep + zmiana liczby kupienia przedmiotów + co 100 ulepszeń jest bonus x2. Następnie poszedł sklep klikania, specjalne ulepszenia (xx% + do zysku, drzewo rośnie co 8h, złoty garnek, który ucieka i inne takie, następnie był sklep z bronią, system prestiżu, ustawienia, wyprawy z systemem decyzji (na przykład możemy sprawdzić pusty domek i mamy opcję tak i nie), jeśli damy tak to mogą wydarzyć się 4x wydarzenia albo mniej lub więcej, jeśli nie to coś innego się stanie). Też dodałem zapis w chmurze Googla, ustawienia, wyświetlanie statystyk, następnie integracja z Kongregate + pewnie parę innych rzeczy (wcześniej robiłem zmianę języka w grze, bezczynny zysk), o których już nie pamiętam. W planach mam kolejny clicker lub tycoon, ale o wiele bardziej rozbudowany + updaty do tego klikera z drzewkiem, jeśli będzie posiadał graczy.

Jest to moja druga gierka, jestem początkującym, wiem, że idzie zrobić taką gierkę o wiele szybciej. Ale w szkoła trwałą do 15-16 + musiałem się uczyć na sprawdziany, itd.

Podobne pytania

+3 głosów
2 odpowiedzi 304 wizyt
pytanie zadane 7 sierpnia 2017 w Nasze projekty przez BSkoczylas Użytkownik (530 p.)
+4 głosów
2 odpowiedzi 476 wizyt
pytanie zadane 29 października 2018 w Nasze projekty przez Donislawdev Początkujący (380 p.)
+4 głosów
1 odpowiedź 275 wizyt
pytanie zadane 13 kwietnia 2018 w Nasze projekty przez Donislawdev Początkujący (380 p.)

92,573 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,645 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...