• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy ktoś z tego korzysta?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
184 wizyt
pytanie zadane 24 maja 2017 w Java przez lukas$ Gaduła (3,390 p.)
Witam,

Mam zapytanie czy ktoś z was używał lub używa tego programu który bazuje pod windowsem i linuxem.

https://www.jmgr.net/?choice=software

czy mógłby polecić coś innego?

Chodzi mi o zautomatyzowanie pewnych czynności z gry przeglądarkowej i aby taki bot działał background.

Czy ruszyłoby to pod raspberry pi?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 24 maja 2017 przez Wiciorny Ekspert (269,590 p.)
Temat, w Javie- program raczej stosowany w c++, a pytanie czy ruszyły do raspberry pi. :D Nie żeby coś ale, targetuj odpowiednio w "rodzaj tematu" wtedy łatwiej pomóc.

Jeśli temat dotyczy Javy to nie używam zew. programów, bo sama java pozwala na wszystko- i taki program staje się zbędny. W bibliotece Javy mamy dostęp do wiekszości czynności jak obsługa zdarzeń itd.

Co do  wyżej wymienionego przez ciebie języka się nie wypowiem bo nie miałem styczności.
komentarz 24 maja 2017 przez lukas$ Gaduła (3,390 p.)
Chodzi mi o stworzenie bota do gry przeglądarkowej.

Wiem że istnieje takie coś jak ahk i autoIT.

Gra przeglądarkowa to  miałaby działać w tle używając myszki i klawiatury i posiadać GUI

Gui robi się w Microsoft visual studio albo koda albo nwm gdzie jeszcze.

W bocie chodzi o  "randomly" poruszał się po mapie i zbierał skrzynki - także żeby działał w tle i mógłbym korzystać z komputera.

Dodatkowo miałby być nie wykrywalny.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 200 wizyt
pytanie zadane 11 kwietnia 2016 w JavaScript przez oskosan Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 280 wizyt
pytanie zadane 3 stycznia 2021 w Inne języki przez K1NG Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 320 wizyt
pytanie zadane 22 września 2021 w Inne języki przez Chlewik3 Nowicjusz (120 p.)

92,536 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,456 komentarzy

61,922 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...