• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Sklep internetowy - wysyłka

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
298 wizyt
pytanie zadane 22 maja 2017 w Nasze poradniki przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)

Witam, czy ktoś tutaj na tym forum prowadzi sklep internetowy lub pracuje w nim. Mam postawiony sklep na oprogramowaniu Prestashop 1.6. Wszystko mogłoby ładnie działać, jednak mam problem z przewoźnikiem INPOST. Od ponad 2 miesięcy nie mogę dogadać się z supportem. Oni mówią, że wszytko jest w porządku z tokenem, który mi wysłali, jednak wyskakuje błąd podczas konfiguracji tego modułu przez to nie mogę sprzedawać w sklepie. Postanowiłem, że pójdę do Poczty Polskiej. Mam zamiar wysyłać produkty dokładnie przez envelo. Czy istnieje jakiś moduł, który pozwoli na szybszą wysyłkę? Z jakich jeszcze innych dostawców korzystacie? 

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 22 maja 2017 przez Lu Kiss Dyskutant (7,600 p.)
Myślisz poważnie o sprzedaży ? Integracji z systemami ? Nie rób sklepu na darmowym skrypcie...

Polecam shopgold
komentarz 22 maja 2017 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Super a oprocz tego, że jest płatny to w czym jest lepszy od presty i już nie mówię o magento?

wiesz są jeszcze mniejsze jak oscommerce czy od biedy wcommerece na wp.
komentarz 22 maja 2017 przez Lu Kiss Dyskutant (7,600 p.)
Sprawdź ilość integracji. Głównie o nie chodzi. Poza tym modyfikacja szablonu jest bardzo przyjemna a domyślny szablon jest responsywny.
komentarz 22 maja 2017 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Super, każdy szablon dziś już jest responsywny... to żadna nowość od co najmniej 3-4 lat.

Wszystkie te funkcje ma presta i jeszcze więcej.
komentarz 22 maja 2017 przez Lu Kiss Dyskutant (7,600 p.)
a support ma ?

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 211 wizyt
pytanie zadane 5 czerwca 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Chris Black Początkujący (330 p.)
+1 głos
3 odpowiedzi 338 wizyt
pytanie zadane 4 lutego 2017 w Nasze projekty przez kazunarii Nowicjusz (130 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 495 wizyt
pytanie zadane 14 sierpnia 2017 w Sieci komputerowe, internet przez snaqu Nowicjusz (120 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,086 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...