• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Poszukuję telefonu do 430-450 złotych

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
790 wizyt
pytanie zadane 1 czerwca 2015 w Urządzenia mobilne przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
Poszukuje telefonu do 430-450 złotych. Chciałbym ten telefon stosować w celach multimedialnych ( internet, muzyka ). Szukalem cos pomiedzy samsungami ( galaxy, etc) vs sony Xperia ( t ,sm etc)...

Obecnie na rynku JEST MULTUM telefonów, i sam nie wiem czym sie kierowac i co wybrac. Chcialbym aby internet plynnie chodzil ( wiem, ze to zalezne jest od predkosci ), ale zeby ekran byl przejrzysty.

Tutaj zwracam się z prośba. lub jakimis radami, sugestiami na jakie modele telefonów warto zwrócić uwage w tym przedziale cenowym. Dzieki

Pozdrawiam !

8 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 1 czerwca 2015 przez mrcnsct Nałogowiec (36,390 p.)

Porównaj sobie parametry telefonów na http://www.mgsm.pl/pl/. Ja kiedy szukałem telefonu, to znalazłem kilka modeli w takiej cenie jaką chciałem i oglądałem recenzje na youtube, porównywałem je ze sobą.

+1 głos
odpowiedź 1 czerwca 2015 przez niezalogowany
Za takie pieniądze będziesz miał typowy low-lend. Nie licz na miażdżącą jakoś obrazu ani płynnoś działania. Jeżeli tak bardzo Ci na tym zależy to pomyśl o kupieniu w tym przedziale cenowy modelu z wyższego segmentu, czyli taniego mid-range (700-1000zł)
+1 głos
odpowiedź 1 czerwca 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
A ja doradzę coś innego! Po co przepłacać za markowe produkty? Bo to sony, bo to samsung? Lubię samsunga, polecam jego wyroby, ale po co przepłacać? Jakiś czas temu spotkałem się z firmą myPhone. Tak wiem, jakaś chińszcyzna, nic znanego i pewnie obciach. Wcale nie! Za nieduże pieniądze możecie mieć ładny telefon. Ostatnio w jakiejś gazecie widziałem porównanie myPhone Infinity z jakimś Sony w podobnej cenie. Na 5 rund(wydajnośc, wytrzymałość baterii itd): 3 razy wygrał myPhone, raz był remis, a raz wygrał Sony - wytrzymałość baterii. Akurat z tym ostatnim to się nie dziwię, ponieważ Apple używa ich baterii. Osobiście nie używałem żadnych tych telefonów ale słyszałem o nich wiele pozytywnych opinii. Masz do wyboru: myPhone Funky, myPhone Q-smart, myPhone Cube, myPhone Luna, myPhone Infinity i jeszcze jakieś. Tu masz ich produkty: http://www.myphone.pl/produkty/smartfony/

P.S. Nie że robię jakąś reklamę, ale chcę zaproponować alternatywę :P
komentarz 1 czerwca 2015 przez cismanek Bywalec (2,620 p.)

Jasne, niby to samo(niekiedy nawet lepsze) na papierze, ale zależy co kto wymaga. 

Koleżanka kupiła myphone i niestety ekran strasznie słabej jakości, natomiast aparat pomimo 8 mln matrycy również nie powala. Owszem jeśli ktoś szuka telefonu tylko do podstawowych zastosowań, to nie ma co wydawać kasy na super znane marki, ale prawda jest taka, że jakość kosztuje i pewnych rzeczy się nie przeskoczywink

komentarz 1 czerwca 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Możliwe, nie zaprzeczam :) Ale slyszałem multum pozytywnych opinii a tych negatywnych bardzo mało, dlatego mówię :D

P.S. A jaki konkretnie model kupiła twoja koleżanka?
komentarz 1 czerwca 2015 przez cismanek Bywalec (2,620 p.)
Kurczę, teraz sobie nie przypomnę, jedyne co pamiętam to tylko to, że ma ponad 5 cali, aparat 8 mln i kosztuje w granicach 650 zł.

 

Nie no, ogólnie te telefony są w porządku, o ile ktoś z góry nie nastawia się na super osiągi i będzie w stanie przeboleć pewne niedociągnięcia. Fajne jest to, że rynek oferuje coraz więcej rozwiązań, bo każdy może znaleźć coś dla siebie;)
komentarz 1 czerwca 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
MyPhone Luna Chyba :D
komentarz 1 czerwca 2015 przez cismanek Bywalec (2,620 p.)

O to to, dokładniesmiley

komentarz 1 czerwca 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Heh, no nie wiem, możliwe że miała jakiś wadliwy egzemparz, nie spotkałem się z opinią o słabym wyświetlaczu :(
komentarz 1 czerwca 2015 przez cismanek Bywalec (2,620 p.)
Jak się naciska to gasną piksele, zaraz się pojawiają, ale jak się dotyka i sunie palcem po ekranie, to widać takie smugi.
+1 głos
odpowiedź 1 czerwca 2015 przez SebastianGomularz Dyskutant (9,370 p.)
Jeżeli w grę wchodzą używane to polecam LG G2 mini lub Motorola Moto G oraz Xiaomi 1S RED RICE REDMI
1
komentarz 1 czerwca 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
edycja 1 czerwca 2015 przez Eryk Andrzejewski
I meizu mx9 :d
komentarz 1 czerwca 2015 przez SebastianGomularz Dyskutant (9,370 p.)
to Meizu M9a nie MX9 a najwyższy MX to Meizu MX5
komentarz 1 czerwca 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
A, wybacz, pomyliłem nazwę. Chodziło mi oczywiście o Meizu MX4 :)
komentarz 1 czerwca 2015 przez SebastianGomularz Dyskutant (9,370 p.)
ale lepszy jest MX4 Pro  52.811 w tescie Antuntu
komentarz 1 czerwca 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Nie wiem który, ja tam pamiętam, że któryś był pierwszy :D
komentarz 1 czerwca 2015 przez SebastianGomularz Dyskutant (9,370 p.)
Ale on nie spałnia kryteri do 450 zł on kosztuje nawet ponad 2000 tys wersja PRO
komentarz 1 czerwca 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Wiem wiem, napisałem dla jaj :D
komentarz 1 czerwca 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Ale jakiś rozklekotany używaniec może by za tyle zszedł :D
komentarz 1 czerwca 2015 przez SebastianGomularz Dyskutant (9,370 p.)
te które podałem bedą najlepsze
komentarz 20 lutego 2016 przez Dash Nałogowiec (29,650 p.)
Redmi 1s nówka 450 zł. Koleżanka ma, wygląda bardzo solidnie i elegancko, podobno też całkiem dobrze działa. Ma go już jakieś dwa lata. Jedyny minus to problem z akcesoriami typu etui, znaleźć jakieś w kształcie minionka czy ogólnie jakiś ciekawy dodatek jest ciężko.
+1 głos
odpowiedź 20 lutego 2016 przez Radekoslaw123 Gaduła (3,080 p.)
Moja własna ocena do Sony Xperia J, NIE KUPUJ GO, śmieciowy rom, napchane aplikacjami, tak aplikacje można usunąć, a rom własny można wgrać, ale napraw nawet ramu tam nie ma, użytkownik ma dostępne 200-300 MB ;\, tyle to mi absolutnie nie wystarcza, ale są plusy np. bardzo dobry aparat duży wyświetlacz i ładny design. Poleciłbym poczytać o Prestigio sam używam Prestigio PAP3400DUO on ma 512 ramu, i się raczej nie wiesza, nie którym tyle nie wystarcza, jest sporo pamięci ale lepiej dokupić kartę SD
komentarz 20 lutego 2016 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Z sony żadnego urządzenia nie miałem i zapewne miał nie będę (nie podobają mi się ROMy w sony). Prestigio mam jakiś tani tablet kiedyś wygrałem, ale to to już dopiero masakra. Oczywiście nie mówię że droższe urządenia są złe, bo ten kosztował jakieś 150 złotych może, ale nawalą syfiatych aplikacji i weź tu sobie odmul to. Pół dnia spędziłem przy titanium backup, bo nie szło znaleźć żadnego CWM i custom romów pod ten szajs ;)
komentarz 20 lutego 2016 przez Radekoslaw123 Gaduła (3,080 p.)
U mnie aż tak dużo stockowych nie ma, mi też bardzo się nie podoba rom z sony, ale prawdę mówiąc, jak byś miał sonego zobaczyłbyś co to znaczy pogrom syfu ;_;
komentarz 20 lutego 2016 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Ja aktualnie mam telefon LG F70 i jestem dość zadowolony. Tego też nie wybierałem, kolejna nagroda :) Telefon nie muli jakoś tragicznie, zdarzają się drobne przycinki, ale nie jest źle. Nie ma pełno stockowych syfów, ale i tak chyba niedługo wgram Custom ROMa jakiegoś (Czysty Android to jednak czysty Android ;D)
komentarz 20 lutego 2016 przez Radekoslaw123 Gaduła (3,080 p.)
A ty się orientujesz jak jest z Swap Ramem, czemu na jednych telefon działa a na innych nie, jaki kernel wybrać
+1 głos
odpowiedź 20 lutego 2016 przez DarkEliat Bywalec (2,810 p.)
Ja osobiście polecam telefon MyPhone Luna (polski telefon). Jego parametry to: 1GB RAMu, 8GB pamięci wbudowanej, dwa głośniki (fajnie grają), ekran 5,5" (prawdziwe 5,5", ponieważ pod telefonem są przyciski funkcyjne, które nie kradną ekranu tak jak w LG). Telefon kosztuje ok. 550 zł. Wiem, że to więcej niż powiedziałeś, ale telefon jest warty swojej ceny. Ja osobiście go polecam, ale jeśli nie jesteś przekonany to tu masz recencje: 1. https://www.youtube.com/watch?v=2B0Z2NjbuJA 2. https://www.youtube.com/watch?v=K5L0aI2VjNY 3. https://www.youtube.com/watch?v=lZ0iKQEwFGQ Pozdrawiam.
komentarz 20 lutego 2016 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Sam kiedyś chciałem kupić. Jak za takie pieniądze to ciekawy telefonik
0 głosów
odpowiedź 1 czerwca 2015 przez sulas99 Początkujący (340 p.)
Ja polecam Microsoft Lumia 535 jest to świetny telefon na Windows. Mi to osobiście odpowiada. Jest za niecałe 500zł. Chodzi płynie jest dobrej jakości.
–1 głos
odpowiedź 30 października 2015 przez Grufus Nowicjusz (140 p.)
a ja bym pozostał przy tych klasycznych modelach jakim są samsung galaxy czy sony xperia. Oczywiście płaci się za markę ale jednak pewien poziom jakości też za tym idzie. Są to sprawdzone modele i wiadomo czego można się po nich spodziewać w podobnej cenie zaś można znaleźć chociażby sony xperie z1 http://allegro.pl/oryginalny-sony-xperia-z-3-kolory-wyprzedaz-i5648173455.html sam go miałem dopóki nie przeszedłem na wyższy model.
komentarz 30 października 2015 przez niezalogowany

Należy Ci się :)

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 167 wizyt
pytanie zadane 4 maja 2020 w Urządzenia mobilne przez wz7475 Początkujący (360 p.)
+2 głosów
3 odpowiedzi 180 wizyt
pytanie zadane 18 marca w Urządzenia mobilne przez J0ker Pasjonat (15,400 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 212 wizyt
pytanie zadane 1 czerwca 2015 w Offtop przez Eimens Maniak (69,240 p.)

92,454 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...