• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Praca dorywcza jako informatyk [ankieta]

Object Storage Arubacloud
0 głosów
644 wizyt
pytanie zadane 21 maja 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Patryk Kirszenstein Bywalec (2,400 p.)
Witam bardzo serdecznie ,chciałbym zaznaczyć że jestem pełnoletnie .  Z racji idących wakacji bardzo zależy mi na znalezieniu pracy na właśnie ten okres . Niestety jestem w tym fatalny . Kompletnie nie mogę znaleźć sobie żadnej formy pracy . Web Dev chyba najłatwiejszy do pozyskania pracy(mój przyjaciel czasem dostaje jakieś zlecenia )  aczkolwiek tak długo już się z tym patyczkuje że postanowiłem zmienić plan i zacząć naukę javy aby przejść na aplikacje androidowe i czerpać zyski z reklam . Myślicie że poświęcenie wakacji na naukę tego oraz może jakiś mały projekt jest sensowne ,albo chociaż dalej brnąć w Web ? Czy może lepiej iść na kasę do tesco ....
Możliwe odpowiedzi:
Jakakolwiek praca dorywcza (6 głosów, 50%)
Spędzenie czasu na nauce Androida i tworzeniu pierwszych aplikacji (0 głosów)
Spędzenie czasu na nauce Javy aby być lepiej przygotowanym na jakąś pracę w przyszłości (1 głos, 8%)
Szukanie jakiejś pracy w WebDeveloperce (1 głos, 8%)
Jeszcze się w życiu napracujesz , odpoczywaj (4 głosów, 33%)

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 21 maja 2017 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Nic nie zdziałasz w 3 miesące w androidzie :)
1
komentarz 21 maja 2017 przez Benek Szeryf (91,010 p.)
To skoro studia za rogiem, to rób projekty dla samego siebie, nie dla pieniędzy. Publikuj je na GitHubie, naucz się nowych narzędzi. Sam zobaczysz, że gdy będziesz kończył studia i będziesz miał kilkanaście repozytoriów na GH, to łatwiej Ci będzie znaleźć pracę. Przy okazji sam się zorientujesz, jak wiele się nauczyłeś. Poza tym regularne commity na GH wymuszają na Tobie pewną systematyczność, która graficzne jest prezentowana na tym portalu i motywuje do pracy.
1
komentarz 21 maja 2017 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
Nie powiedziałem że nie ma sensu nauki programowania na androida, tylko że w jedne wakacje nie nauczysz się androida i do tego jeszcze napisać apkę i zarobić na niej. Ucz się jak najbardziej, rób swoje projekty i wypuszczaj je, próbuj na nich zarobić to wszystko da ci dużo satysfakcji i doświadczenia, ale małe są szanse że zbijesz na tym kokosy od zaraz. Musisz poświęcić temu trochę czasu i próbować, w końcu jakiś projekt wyjdzie i się dobrze sprzeda.
komentarz 21 maja 2017 przez Patryk Kirszenstein Bywalec (2,400 p.)
W tym rzecz że studia to zaoczne więc już w tedy będę pracować ale dziękuje bardzo za rady , są ogromnie wartościowe aż sobie je zapisze do dziennika( poważnie :P )
komentarz 21 maja 2017 przez Patryk Kirszenstein Bywalec (2,400 p.)
a jest możliwość abym na androidzie już był w stanie zarabiać za rok ? tak aby się utrzymać ?
komentarz 21 maja 2017 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
Zależy ile będziesz umiał, zrób jakiś projekt który mógłbyś dodawać do CV i poszukaj najpierw stażu. Możesz też spróbować zleceń szukać wcześniej.

Podobne pytania

–2 głosów
4 odpowiedzi 1,788 wizyt
pytanie zadane 9 października 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Michał Natz Nowicjusz (130 p.)
+2 głosów
2 odpowiedzi 1,296 wizyt
–1 głos
2 odpowiedzi 1,974 wizyt

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...