• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zabezpieczenie Loga,strony,pomysłu

Staż IT w Comarch
0 głosów
103 wizyt
pytanie zadane 19 maja 2017 w Bezpieczeństwo, hacking przez mitsuukurinaa Bywalec (2,810 p.)
Witam, mam własną stronę i chcę być jej oficjalnym właścicielem itd.
To, że umieszczę na dolnej stopce strony Wszelkie prawa zastrzeżone plus Znaczek R nic mi raczej nie da?
Co muszę zrobić by potem nie martwić się kopiami mojej strony.

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 19 maja 2017 przez tls01 Nałogowiec (43,410 p.)
wybrane 19 maja 2017 przez mitsuukurinaa

Najlepsza

Słowa klucz - "rejestracja znaku towarowego".

obrazek pochodzi z tej strony: http://www.uprp.pl/jak-wyglada-procedura-udzielania-prawa-ochronnego/Lead05,164,1729,4,index,pl,text/

+1 głos
odpowiedź 19 maja 2017 przez niezalogowany
Właśnie że ci daje, w ten sposób wyraźnie zaznaczasz że masz pełne prawa autorskie do danej strony i kopiowanie treści jest niemile widziane.

Kopie mogą oczywiście się pojawić, ale wtedy po prostu piszesz doda takiej osoby i ją nieco straszysz prawem ;)

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 159 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 57 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 57 wizyt
pytanie zadane 5 maja 2017 w Grafika i multimedia przez Wujek Greg Dyskutant (8,010 p.)
Porady nie od parady
Możesz zmodyfikować, zamknąć lub ukryć swoje pytanie, za pomocą przycisków znajdujących się pod nim. Nie krępuj się poprawić pochopnie opublikowanego pytania czy zamknąć go po uzyskaniu satysfakcjonującej odpowiedzi. Umożliwi to zachowanie porządku na forum.
Ciekawy innych porad? Odwiedź tę stronę!

48,284 zapytań

89,802 odpowiedzi

180,630 komentarzy

23,335 pasjonatów

Przeglądających: 268
Pasjonatów: 11 Gości: 257

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...