• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy znacie jakieś dobre księgarnie internetowe?

VPS Starter Arubacloud
+2 głosów
1,019 wizyt
pytanie zadane 31 maja 2015 w Offtop przez Karitto Użytkownik (610 p.)

Witam. Czy znacie księgarnie internetową w której mógłbym zakupić :

"Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi"  Dale Carnegie  oraz "Slight Edge" Jeff Olson 

w polskiej wersji językowej ? Z góry dziękuje ! laugh

 

10 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 1 czerwca 2015 przez RadoszSzymon Obywatel (1,570 p.)

Kupuj książki na allegro, chyba obecnie to najlepsza opcja, sam dziś zamawiałem kilka książek i porównywałem z helionem, wyszło o wiele taniej, nie mówiąc już o sklepach stacjonarnychlaugh Slight Edge z tego co wiem nie ma w wersji polskiej, był kiedyś pomysł żeby to przetłumaczyć, ale wyszło jak wyszłocheeky

komentarz 1 czerwca 2015 przez niezalogowany
Napisałem helion.pl bo tam wszystko jest na teraz, a na allegro nie które tytuły są a raz nie ma
komentarz 1 czerwca 2015 przez RadoszSzymon Obywatel (1,570 p.)

Znalazłem użytkownika z dużą ilością książek programistycznych, jak ktoś chcę namiary to priv, bo nie chce tutaj nikogo reklamować niepotrzebniewink

+1 głos
odpowiedź 31 maja 2015 przez asfreestyle Obywatel (1,310 p.)
Dzisiaj sprawdzałem na allegro.pl Dale Carnegle od 17 zł

http://allegro.pl/jak-zdobyc-przyjaciol-i-zjednac-sobie-ludzi-24h-i5266653970.html
+1 głos
odpowiedź 31 maja 2015 przez CzlowiekSkrypt Nałogowiec (26,340 p.)
Najlepsze są używane książki na allegro i olx, z tym że  na tym drugim udaje mi się zakupić 1 na 10 rzeczy ... zero kontaktu ze sprzedającym :)
+1 głos
odpowiedź 1 czerwca 2015 przez niezalogowany
Witaj ja dziś kupiłam te książkę uczywaną na Allegro za 8 zł plus wysyłka razem góra 16 z. A wygląda na stam bardzo dobry za zdjęciu.
+1 głos
odpowiedź 1 czerwca 2015 przez niezalogowany

Z tego co słyszałem tych książek jeszcze nie wydano w Polskim i chyba nikt tego nie przetłumaczy co do ksiągarni internetowych wiele ksiązek z dziedziny IT kupiłem na helion.pl

Edit: Slight Edge jest w angielskim, A co do książki Dale Carnegie to nie wiem.

+1 głos
odpowiedź 1 czerwca 2015 przez niezalogowany

Amazon ewentualnie Empik, jeśli zależy Ci na tłumaczeniu.

+1 głos
odpowiedź 29 czerwca 2016 przez Samsenn Nowicjusz (160 p.)
Polecam super księgarnię http://bookmaster.com.pl/ mają naprawde niskie ceny
+1 głos
odpowiedź 29 czerwca 2016 przez R.orlinski Mądrala (5,490 p.)
Ja zawsze gdy chcę kupić jakąś książkę to szukam na Ceneo. :P Dzięki temu np. ostatnio zdobyłem książkę o sugerowanej cenie 99 zł. za 60. :)
0 głosów
odpowiedź 1 czerwca 2015 przez Michau Xlow Pasjonat (15,190 p.)
Polecam księgarnie Legolas (legolas.pl), wiele książek mają taniej nawet od samych wydawców, do tego jest kilka punktów, w których można odebrać osobiście zamówiony towar. Korzysta, i polecam.
0 głosów
odpowiedź 6 czerwca 2015 przez JanuszMaj Nowicjusz (220 p.)
Ja kupuję na PWN często są promocję, tylko dlatego tam coś kupuję :)

Podobne pytania

–1 głos
7 odpowiedzi 783 wizyt
+1 głos
6 odpowiedzi 757 wizyt

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,077 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...