• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Internet, laptop wolny

Object Storage Arubacloud
+1 głos
193 wizyt
pytanie zadane 17 maja 2017 w Sieci komputerowe, internet przez czarny88dnb Nowicjusz (130 p.)
Witam. Posiadam ultrabooka firmy Toshiba. Nie bede go bardziej opisywal. Problem polega na tym ze gdy mam podpiety laptop pod tv i pokrywa laptopa jest zamknieta mam wrazenie ze spada jego wydajnosc a co napewno zwalnia to internet prawie o 50%. Stery aktualne w trybach baterii i wydajnosci wszystko max pokrywa ustawiona na nic nie rob przy zamknieciu. Podczas otwarcia pokrywy predkosc internet u mometalnie wzrasta.
komentarz 18 maja 2017 przez FxJerzy Stary wyjadacz (12,460 p.)
Antena od Wi-Fi jest poprowadzona wokół matrycy ;)

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 17 maja 2017 przez RobertGardzinski Bywalec (2,460 p.)
Nie zamykaj pokrywy.
komentarz 17 maja 2017 przez czarny88dnb Nowicjusz (130 p.)
Gdyby.nie przeszkadzalo mi to ze jest otwary to bym nie pytal na forum ....
komentarz 17 maja 2017 przez RobertGardzinski Bywalec (2,460 p.)
Bo tu chodzi o to, że antena wifi jest tak skonstruowana w laptopach, że przy otwartej pokrywie odbiera elegancko sygnał, a przy zamkniętej szuka sygnału od strony podłogi.

Jak już poruszyliśmy tę kwestię to weź przeprowadź mały eksperyment:

Tutaj sprawdzisz szybkość neta.
http://twojeip.wp.pl/?ticaid=1192a6

Sprawdź w trzech przypadkach:
1. Pokrywa otwarta
2. Pokrywa zamknięta
3. Pokrywa zamknięta, laptopa przytul pokrywą do telewizora (tzn. ustaw go pionowo, ale uważaj żeby nie spadł).
komentarz 17 maja 2017 przez czarny88dnb Nowicjusz (130 p.)
Sprawdzalem wczesniej te dwa punkty pewnie masz racje tylko czemu wydajnosc tez spada skoro wszystkie tryby max
komentarz 17 maja 2017 przez RobertGardzinski Bywalec (2,460 p.)
Wydajność przy jakiej pracy? Przeglądarka Ci zamula bo masz klapę zamkniętą i wolnego neta. Podczas grania to niektóre laptopy podają obraz na zewnętrzny monitor jedynie ze zintegrowanego ukladu graficznego zależnie od złącza i producenta.
komentarz 17 maja 2017 przez czarny88dnb Nowicjusz (130 p.)
Obraz przy podpietym tv ustawiony mam na tv jako glowny. Przyklad ogladam film w jakosci blu ray zamknieta pokrywa zaczyna scinac przy szybkich akcjach otwieram pokrywe zero sciec. Film odtwarzany z dysku . Dodam ze dysk w kompie ssd
komentarz 17 maja 2017 przez RobertGardzinski Bywalec (2,460 p.)

Nie mam pojęcia. Będę improwizował. Podaj model ultrabooka hiper mega.

Spróbuj tego:

komentarz 17 maja 2017 przez czarny88dnb Nowicjusz (130 p.)
Seria statelite z30 bebechow jak na te czasy nie ma powalajacych. Zadziwia mnie fakt skoro jak jest otwarty wszystko zap.... zamykam pokrywe chodz jak na kagancu :p

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 470 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 408 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 218 wizyt
pytanie zadane 28 kwietnia 2017 w Sieci komputerowe, internet przez Kowis Nowicjusz (120 p.)

92,536 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,455 komentarzy

61,922 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...