• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Studia informatyczne: licencjat czy inżynier

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,167 wizyt
pytanie zadane 17 maja 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Q_Nick Mądrala (5,010 p.)
Zastanawiam się nad wyborem studiów informatycznych, tylko osobiście nie wiem czy iść na studia licencjackie czy inżynierskie. Oczywiście potem chciałbym jeszcze tytuł magistra. Problem w tym, że nie wiem czy podołam fizyce, gdyż nie jestem najlepszy w tym temacie :/ Co polecacie?

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 18 maja 2017 przez miro Pasjonat (23,870 p.)
Na studiach inżynierskich w cale nie musisz mieć ciężkiej fizyki. Wszystko zależy od uczelni i na jakich wykładowców trafisz. Najlepiej popytaj się kogoś kto już skończył twoje upatrzone studia.
komentarz 18 maja 2017 przez Q_Nick Mądrala (5,010 p.)
Problem w tym, że nie znam nikogo kto skończył politechnike Rzeszowską, ani Uniwersytet Rzeszowski
1
komentarz 18 maja 2017 przez Bartlomiej Bywalec (2,480 p.)
na facebooku szukasz grupy infromatyka Urz , po czym patrzysz kto jest członkiem i spytać sie kogoś mozesz nieznajomego, na pewno Ci ktos odpowie :P
0 głosów
odpowiedź 17 maja 2017 przez Bartlomiej Bywalec (2,480 p.)
Duzo ludzi nie jest w tym dobry a daje rade, w moim przypadku mialem fizyke jeden semestr , było ciężko ale dało sie radę, też tak nie przykładają wagi by kogoś za fizykę na studiach pogrążyć :P, ale zależy gdzie na studiach jesteś :)

Ja bym nei wymienił inżyniera na licencjata
komentarz 17 maja 2017 przez xdmik23 Gaduła (3,000 p.)
Jak ktoś nie ma pojęcia o fizyce to nawet niech nie próbuje nazywać się inzynierem
komentarz 17 maja 2017 przez gromula Stary wyjadacz (10,070 p.)
Dokładnie.. natomiast dużo uczelni to shit... więc puszczają bo Fizyka na 3cim roku to już nie warto sie czepiać.
komentarz 18 maja 2017 przez Q_Nick Mądrala (5,010 p.)
Ja fizykę co nieco ogarniam, jednak przychodzi mi to z dużym trudem, więc chciałbym sobie trochę ułatwić sprawę

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 787 wizyt
pytanie zadane 25 stycznia 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Ciri Gaduła (3,380 p.)
+1 głos
4 odpowiedzi 709 wizyt
pytanie zadane 24 kwietnia 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Biznes Nowicjusz (150 p.)

92,573 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,645 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...