• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z dopasowaniem zawartości strony (jej szerokości)

Object Storage Arubacloud
0 głosów
122 wizyt
pytanie zadane 13 maja 2017 w HTML i CSS przez JarosławK Nowicjusz (180 p.)

Witam serdecznie, własnie ukończyłem pewną stronkę i dostrzegłem na niej błąd, niestety dość późno, także nie wiem dokładnie co i kiedy go spowodowało. Chodzi o dostosowanie szerokości zawartości strony do okna przeglądarki. Jak strona się odpala to niby wszystko jest ok. Ale wcześniej nie zwróciłem uwagi na pojawiający się suwak u dołu ekranu ..no i klops :) Jak ten suwak przesunie się skrajnie w prawo to widać około 1 cm przerwę (w zależności od rozdzielczości) pomiędzy oknem przeglądarki, a body strony. Ostatecznie tylko nawigacja wyświetla się jak trzeba :/

Próbowałem podmieniać różne wartości w przeglądarce Chrom w trybie "zbadaj" - nie natknąłem się na właściwą :/

Później wyłączałem (komentując) poszczególne sekcje i elementy w CSS - problem nadal nie znikał

Ostatecznie wyłączałem po kolei podłączane skrypty js - też nic

Także chwilowo brak mi pomysłów. Robiłem już podobne stronki i taki problem mi się jeszcze nie pojawił. Doświadczenia za dużego nie mam (pierwsza linijka kodu napisana z 1,5 roku temu). Robię to hobbistycznie :)

Mam nadzieję, że dla kogoś doświadczonego sprawa będzie banalna :) 

Adres do strony: www.artmont.pl - kod jest jawny także można podejrzeć. 

W razie potrzeby mogę coś dosłać.

 

 

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 14 maja 2017 przez Shaoi Mądrala (7,020 p.)
wybrane 14 maja 2017 przez JarosławK
 
Najlepsza

Twój problem wynika przez dwie sekcje, a mianowiecie:
#mycarousel oraz #galeria-carousel. Konkretniej przez: scale(1.1);

komentarz 14 maja 2017 przez JarosławK Nowicjusz (180 p.)
Wielkie Dzięki

Problem rozwiązany :)

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 822 wizyt
pytanie zadane 20 marca 2019 w HTML i CSS przez Fover3241 Nowicjusz (230 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 2,085 wizyt
pytanie zadane 27 października 2016 w HTML i CSS przez neurito Nowicjusz (240 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 265 wizyt
pytanie zadane 30 czerwca 2022 w HTML i CSS przez jezus202 Nowicjusz (150 p.)

92,555 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,559 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...