• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Okienko wirusowe na stronie internetowej

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
149 wizyt
pytanie zadane 13 maja 2017 w Bezpieczeństwo, hacking przez Badiusz Obywatel (1,070 p.)

Witam, od jakiegoś czasu mam problem z wyskakującym okienkiem wirusowym na stronie internetowej, którą zrobiłem ok. rok temu. Z tego co pamiętam na początku wszystko było dobrze. Po wejściu na stronę wszystko jest dobrze, okienko wirusowe dopiero wyskakuje jak na coś na kliknę np. link do podstrony. Kontaktowałem się z hostingiem- przeskanowali mi konto i nie wykryli infekcji. Okienko pojawia się średnio raz dziennie, tzn, że jak już raz się odpali to do końca dnia już jest spokój i można normalnie przeglądać stronę. Co może być przyczyną tego wirusa z okienkami marketingowymi? Proszę o pomoc :)

Strona: parafiastrzelce.pl
Żeby okienko wyskoczyło, wyłączcie adblocka przez kliknięciem na jakikolwiek link.

1 odpowiedź

+3 głosów
odpowiedź 13 maja 2017 przez Lu Kiss Dyskutant (7,600 p.)
wybrane 14 maja 2017 przez Badiusz
 
Najlepsza
masz w stopce jakiś skypt licznika linkujący na .de

wywal go i podłącz normalne google analytics
komentarz 13 maja 2017 przez Badiusz Obywatel (1,070 p.)
Rzeczywiście, licznik nie jest od początku strony i może to on jest przyczyną tego syfu. Zaraz go wywalę i dam znać jutro/pojutrze czy jest wszystko w porząsiu. Dziękuję za podpowiedź.
komentarz 14 maja 2017 przez Badiusz Obywatel (1,070 p.)
Chyba już jest dobrze, dzięki za pomoc :)

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 163 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 232 wizyt
0 głosów
5 odpowiedzi 629 wizyt

92,454 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,089 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...