• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Spotkania/warsztaty/grupy - Warszawa

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
120 wizyt
pytanie zadane 11 maja 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Sebastian Wesołowski Nowicjusz (230 p.)
Witam, ostatni stwierdziłem, że chciałby wyjść do ludzi, pogadać, stworzyć razem jakiś projekt etc. Kompletnie nie mogę zlokalizować takich spotkań w Warszawie. Możecie mi polecić miejsce, gdzie szukać takich rzeczy ? Interesuje mnie szerokie podejście do webu.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 11 maja 2017 przez marcin99b Szeryf (81,480 p.)

Link

Może nie będzie wszystkiego, ale to jest dość znana strona, na pewno coś sie znajdzie w okolicy.
Możesz ogarnąć jakie wydarzenia są organizowane np co roku w twoim mieście.
Warszawa to duże miasto, na pewno będzie tego sporo.

komentarz 11 maja 2017 przez Sebastian Wesołowski Nowicjusz (230 p.)
Dzięki od jakiegoś czasu tam zaglądam, ale jakoś nie mogę nic znaleźć. Może tak trafiam ;)

No właśnie nie chodzi mi o wydarzenia, którę odbywają się raz do roku.  Raczej wolałbym cykliczne spotkania 1-2 razy w miesiącu.
Poszukam jeszcze parę tygodni, jeśli niczego nie znajdę może coś sam zorganizuje ^^
komentarz 11 maja 2017 przez marcin99b Szeryf (81,480 p.)
Ogarnij sobie jakie grupy związane z programowaniem są w twoim mieście.
Możesz też na wielu forach (im więcej tym lepiej) napisać, że szukasz kogoś do wspólnej nauki, zrobienia jakiegoś projektu razem itp, z osób które ogarniają twoją dziedzinę i są z warszawy.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 298 wizyt
+28 głosów
2 odpowiedzi 799 wizyt
+32 głosów
8 odpowiedzi 1,097 wizyt

92,455 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...