• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Aplikacja typu code blocks na androida.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
3,503 wizyt
pytanie zadane 11 maja 2017 w C i C++ przez Przemonek Początkujący (380 p.)
Witam.

Poszukuje darmowego programu przypominające code blocks na androida. Telefon mam zawsze przy sobie a praktyki nigdy za wiele dlatego chciałbym mieć możliwość pisania kodu wszędzie. Z góry dziękuję za pomoc.
komentarz 16 stycznia 2018 przez BlackyWolfie Użytkownik (520 p.)
Nie wiem czy pytanie jest jeszcze aktualne, bo jest z maja, ale jeszcze jest strona https://codeanywhere.com gdzie trzeba się zalogować, ale można tam pisać kod i nawet ten z komputera, który się rozwija na komputerze więc też go polecam. Jak nie na teraz to na przyszłość. I trzeba mieć dostęp do internetu jak chce się używać tej strony, ale warto:).

Jest też taka aplikacja w googleplay codeanywhere więc masz wybór, ale jak pisałam potrzebny jest do tego internet:).

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 11 maja 2017 przez marcin99b Szeryf (82,080 p.)
Z SoloLearn masz aplikacje do pisania kodu z każdego miejsca, w wielu językach (są chyba wszystkie te popularne, typu c++, c#, java, php, python itd)
Wada jest taka, że (a przynajmniej tak było jak używałem) w przypadku "normalnych" języków, jest problem z wpisywaniem wejścia, musisz robić to przez definiowanie wyjść. Nie musisz tego robić jeśli piszesz na przykład skrypt w JS, bo musisz podpiąć go pod stronę html, gdzie możesz powstawiać inputy.
+potrzebujesz internetu do kompilowania programu
0 głosów
odpowiedź 11 maja 2017 przez MararOn Bywalec (2,620 p.)
Może CPPDroid?
0 głosów
odpowiedź 11 maja 2017 przez spokojny Nałogowiec (28,630 p.)
Ja znam AIDE, a pod nim tam masz inne. Do tego wpisując w google play zapytanie IDE. Wyskoczą Ci różne programy i środowiska programistyczne do Javy, Pythona i C++.

Podobne pytania

+2 głosów
0 odpowiedzi 84 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 441 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 291 wizyt
pytanie zadane 12 lutego 2020 w C i C++ przez Hardwell Dyskutant (8,980 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,558 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...