• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jaki polecacie darmowy hosting?

Object Storage Arubacloud
–1 głos
1,299 wizyt
pytanie zadane 8 maja 2017 w Sieci komputerowe, internet przez niezalogowany

Witam, potrzebuję hostingu www z bazą danych MYSQL. Ale ważne, ta baza danych musi działać zdalnie. Przydałby się darmowy, ponieważ są to dopiero testy.

Pozdrawiam.

4 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 8 maja 2017 przez niezalogowany
Żadnego darmowego nie polecam. Nie lepiej dac parę groszy i dla początkujących mają hostingi za nie wielka cenę.

Sam szukałem z początku darmowego, ale szybko się wyleczyłem z tego. Dałem parę złotych i mam. I zadowolony jestem
+1 głos
odpowiedź 8 maja 2017 przez CzikaCarry Szeryf (75,340 p.)
edycja 8 maja 2017 przez CzikaCarry
  • Darmowy
  • Działający
  • Stabilny

Byłoby pięknie, szkoda, tylko szkoda, że można mieć tylko 2 z tych trzech rzeczy. © Ehlert

Sam jestem niepełnoletni, i się na takich hostingach przejechałem. 

Ogólnie to możesz odkładać po kilka złotych z kieszonkowego miesięcznie (co nie jest trudne, ewentualnie dorobić w jakiś sposób) i wykupić jakiś hosting.

2
komentarz 8 maja 2017 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)

Ej ja to wymyśliłem devil 

1
komentarz 8 maja 2017 przez CzikaCarry Szeryf (75,340 p.)

Widziałem to gdzieś, powinienem dodać creditsy, przepraszam :D

Widziałem kiedyś taki obrazek na tej samej zasadzie, tyle że tam było

  • dobrze
  • szybko
  • tanio

:) 

komentarz 8 maja 2017 przez CzikaCarry Szeryf (75,340 p.)
Copyrighty zostały dodane :)
1
komentarz 8 maja 2017 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)

Elegancko laugh Już po prawnika dzwoniłem devil

komentarz 8 maja 2017 przez CzikaCarry Szeryf (75,340 p.)
Hahaha, tylko nie do prawnika z powiatu Ostrołęckiego, który jest synem geodety, wtedy to już wogóle miałbym przypał (wiem co mówię z tą Ostrołęką, a co do geodetów, to bardzo dużo z nich to ludzie lubiący uprzykrzać innym życie.
komentarz 8 maja 2017 przez niezalogowany
U nas mówi się że za darmo nawet w gębę się nie dostanie tylko trzeba sobie zasłużyć to tym bardziej hosting? hahaha
0 głosów
odpowiedź 8 maja 2017 przez niezalogowany

No dobra, chyba macie racje. Znalazłem na home.pl: BUSINESS CLOUD
STARTER. Teraz, jaka promocja.

Dzięki.

2
komentarz 8 maja 2017 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
A jesteś świadomy, że za kolejny rok zapłacisz grubo ponad 300zł? (jakoś tyle było chyba)

Tak tylko ostrzegam, jeśli szukasz czegoś na pewno tylko na ten rok to nie widzę problemu (chociaż ja kiedyś z ich usługi byłem średnio zadowolony).
komentarz 8 maja 2017 przez niezalogowany

Albo, wziąłbym: https://hostinghouse.pl/hosting. Srebny plan.

komentarz 8 maja 2017 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Tej firmy nie znam, więc się nie wypowiem, ale patrząc na same parametry wygląda całkiem spoko.
komentarz 8 maja 2017 przez niezalogowany
Pan Arkadiusz Waluk ma racje. Patrzyłem na ten hosting i promocja jest ale płacisz na drugi rok grubo.

Ja założyłem na webserwer. Oceny i opinie miał pozytywnei tam pakiet starter masz  nawet za 49 zł -taki sądzę własnie dla początkującego. Nie wiem jak wy sądzicie.  Ja w tym serwisie mam pakiet mini za 90 zł
komentarz 8 maja 2017 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Webserwer za 49zł wygląda bardzo biednie - możliwość podpięcia 1 domeny, jedna baza, jedno konto email i 1 FTP? Ten za 99zł też z resztą słabo wg mnie.

Ja mam w Hekko, mogę polecić. Linuxpl.com też ma całkiem niezłą ofertę moim zdaniem. W obydwóch najtańszy pakiet kosztuje 50zł/rok.
0 głosów
odpowiedź 8 maja 2017 przez bartolinciu Dyskutant (7,580 p.)
Zobacz sobie friko.pl można postawić nawet kilka stron, baz danych i kont pocztowych nie wiem czy jest jakiś limit. Minusami są reklamy na stronach (można je usunąć za opłatą) i domyślne domeny o dziwnych końcówkach typu "*.doprzodu.com"

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 599 wizyt
pytanie zadane 2 czerwca 2017 w Hostingi, domeny, usługi przez BambusPL Początkujący (420 p.)
+2 głosów
4 odpowiedzi 1,742 wizyt
pytanie zadane 23 czerwca 2020 w Sieci komputerowe, internet przez Hacker4300.exe Użytkownik (650 p.)
+2 głosów
7 odpowiedzi 489 wizyt
pytanie zadane 6 maja 2020 w Sieci komputerowe, internet przez gmcode Gaduła (3,120 p.)

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...