• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem ze zmianą ekranu blokady [Windows 10]

Object Storage Arubacloud
0 głosów
277 wizyt
pytanie zadane 8 maja 2017 w Systemy operacyjne, programy przez Marchewka900 Bywalec (2,970 p.)
edycja 30 września 2020 przez Marchewka900

Witajcie, wiem, że na forum przybyło wiele nowych utalentowanych osób, więc może ktoś zna rozwiązanie problemu. Chciałabym wrzucić moje poprzednie pytanie jeszcze raz.

 

Gdy chcę zmienić tło ekranu blokady na jakiekolwiek inne niż te które miałam i po wybraniu tła z opcji "przeglądaj" zdjęcie zaczyna się ładować w podglądzie. Niestety, nie przestaje się ładować. Ciągle widzę animacje ładowania na podglądzie. Mimo to, gdy wybiorę jakieś zdjęcie z poprzednio ustawionych, załącza się od razu.

Zastępczy tekst

Na obrazku nie widać "kropek" z animacji ładowania, nie udało mi się ich uchwycić.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 310 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 312 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 132 wizyt
pytanie zadane 5 czerwca 2017 w Systemy operacyjne, programy przez spidersr Nowicjusz (120 p.)

92,555 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...