• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ocena Komputera do gier

Object Storage Arubacloud
0 głosów
195 wizyt
pytanie zadane 7 maja 2017 w Sprzęt komputerowy przez Kacperrrr Początkujący (330 p.)
Witam wszystkich z tej strony Kacper. Chciałem się zapytać czy złożyłem dobry komputer do gier.Czy wszystkie komponenty do siebie pasują, no i czy on wogule odpali.I czy jak nie stać mnie na Windowsa, i zainstaluje na nowy komputer pirata i kupię do niego klucz z allegro to czy będzie działać,i czy pirat może coś zrobić z częściami komputera. Proszę o odpowiedź Pozdrawiam :)

LINK DO KOMPUTERA:

http://www.morele.net/inventory/info/QEoT1m/

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 7 maja 2017 przez niezalogowany

Do gier zdecydowanie za mocny procesor, i za słaba grafika.

Jeśli nie będziesz kręcił procka, niepotrzebne Ci tak duże chłodzenie. 

Złóż zestaw z SSD - znacznie przyspiesza pracę systemu.

Z płyty głównej spokojnie zszedłbym o 200zł

komentarz 7 maja 2017 przez Kacperrrr Początkujący (330 p.)
Tego procka nie da się podkręcić xd
komentarz 7 maja 2017 przez niezalogowany
Nie mówię o tym procesorze
0 głosów
odpowiedź 7 maja 2017 przez spamator12 Nałogowiec (28,230 p.)
moze byc, ja bym wziol na twoim miejscu jeszcze jakis ssd na system.
komentarz 7 maja 2017 przez Kacperrrr Początkujący (330 p.)
Wiesz co ja ssd nie potrzebuje, ale z czasem na pewno dokupie, bo narazić mnie nie stać
komentarz 7 maja 2017 przez spamator12 Nałogowiec (28,230 p.)
Jak ci pasuje, zamiast piracic winde mozesz strzelic lina (chyba, ze to tylko do gier).
4
komentarz 7 maja 2017 przez niezalogowany
Wydaj 4600zł na komputer - nie stać mnie na SSD za 230zł

Imo bez SSD to nawet nie ma sensu kompa składać
komentarz 7 maja 2017 przez Kacperrrr Początkujący (330 p.)
Wytłumacz mi w czym ssd jest dobry, nigdy w życiu ssd nie miałem i nie wiem w ci mi to da, i tak po jakimś czasie go do kupię
komentarz 7 maja 2017 przez spamator12 Nałogowiec (28,230 p.)
moim zdaniem tez zdjabym z grafy czy proca a lyknal ssd (albo wziol mniejszego 500GB hhd i roznice dorzucil).
komentarz 7 maja 2017 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)

ja bym wziol na twoim miejscu jeszcze jakis ssd na system.

(albo wziol mniejszego 500GB hhd i roznice dorzucil)

wziął

komentarz 7 maja 2017 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)
Pod taki komputer ten faszystowski Windows 10 to jakaś paranoja...
0 głosów
odpowiedź 7 maja 2017 przez PsychoButter Gaduła (3,630 p.)
witaj

Jak kolega wczesniej napisal to tez bym dobral ssd i poszukal tanszego modelu gtx 1060 6gb oraz wybral bym i5 7600k poniewaz a do gier nie jest potrzebny tak wydajny procesor jak i7 7700k mozesz tez zbic troche cene kupujac tansza plyte jesli nie bedziesz sie bawil w oc. A reszte mozesz wydac na ssd dla systemu oraz kupic kilka gier

Przepraszam za ortografie
komentarz 7 maja 2017 przez Kacperrrr Początkujący (330 p.)
To nie jest i7 7700k!

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 187 wizyt
pytanie zadane 26 marca 2019 w Sprzęt komputerowy przez Patryq Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 129 wizyt
pytanie zadane 30 kwietnia 2017 w Sprzęt komputerowy przez Kacperrrr Początkujący (330 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 262 wizyt
pytanie zadane 31 maja 2015 w Offtop przez Karitto Użytkownik (610 p.)

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,540 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...