• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Chętne osoby do wspólnej nauki i projektów webowych !

Object Storage Arubacloud
+1 głos
274 wizyt
pytanie zadane 7 maja 2017 w Ogłoszenia, zlecenia przez gryzon Początkujący (480 p.)

Witam wszystkich :) 

Ostatnio wpadł mi do głowy pomysł odnośnie uczenia się programowania w grupie dlatego też postanowiłem napisać na forum i spróbować poszukać chętnych osób do wspólnej nauki programowania.

Wydaje mi się, że praca w grupie może przynieść dużo korzyści. Przede wszystkim przynosi ona więcej frajdy niż praca w pojedynkę, po drugie dzięki wymianie poglądów / pomysłów / doświadczeń można nauczyć się więcej i szybciej niż samemu a po trzecie być może przy okazji uda się stworzyć "coś" fajnego czym będzie można się pochawlić i być może ktoś z czegoś takiego skorzysta :).

Przechodząc do konkretów, poszukuje osób przede wszystkim CHĘTNYCH, które chciałby by w wolnych chwilach zgadać się (np. skype /ts ), pogadać, pomyśleć nad fajnym projektem i wspólnie przejść do działania a przy okazji uczyć się :) Głównie mam na myśli osoby interesujące się językami / technologiami webowymi (PHP, HTML, Frameworki itp. itd.)

Na koniec może napisze coś krótko o sobie. 

Jestem studentem i interesuje się własnie technologiami webowymi, głównie back-end. Do tej pory poznałem Symfony2 i CodeIgnitera a w zasdzie cały czas poznaje :p. Niestety nie posiadam udokumentowanych projektów. Dlatego też myślę, że właśnie z takiej pracy grupowej mogą wyjść całkiem fajne projekty, którymi będzie można pochawalić się w przyszłości.

To chyba na tyle, wydaje mi się, że wszystko opisałem. Natomiast jeśli macie jakieś pytania to z chęcią odpowiem :p 

Jeśli chodzi o kontakt to:

-komentarze

-wiadomość PW

-email: jedrzej95@o2.pl

 

Pozdrawiam

 

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 7 maja 2017 przez marcin99b Szeryf (82,080 p.)

Możemy zrobić jakiś projekt, jednak odpada komunikacja głosowa (brak mikrofonu i wątpie żebym kupił w najbliższym czasie)

Moje umiejętności opisałem mniej więcej tutaj LINK
Na razie tworze system do bloga, jednak jest on jeszcze w fazie tworzenia(nie wszystkie błędy naprawione, nie pełna automatyka, nie wszystkie funkcje skończone, a właściwie to dopiero jakaś połowa, mała ilość komentarzy itd)
Link do projektu tutaj LINK - zalecam aby pliki w htdocs były w folderze project, ponieważ w ten sposób był on tworzony i w obecnym stanie - jak wspomniałem wyżej, mała część elementów jest automatyczna.

0 głosów
odpowiedź 7 maja 2017 przez czmyk Obywatel (1,100 p.)
Byłbym chetny na takie cos. Moge sie komunikowac przez ts'a. Mam 16 lat i jak na razie robie w front-end ale chcialbym nie dlugo zabrac sie za back-end wiec moglibysmy sie wymienic wiedza :P Moj projekt: https://kamilbaldys.github.io/

Jakby bylo wiecej osob chetnych to pisz do mnie na pv
komentarz 7 maja 2017 przez marcin99b Szeryf (82,080 p.)
W portfolio w zakładce kontakt źle podpiąłeś link do facebooka
A do linkedina nie działa

+jak chcesz, to możemy razem zrobić jakiś projekt (ide głównie w backend), jednak odpada komunikacja głosowa

Podobne pytania

+22 głosów
27 odpowiedzi 2,146 wizyt

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,554 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...