• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Denerwujące ładowanie po formatowaniu. Identyfikacja sieci

Object Storage Arubacloud
0 głosów
137 wizyt
pytanie zadane 2 maja 2017 w Systemy operacyjne, programy przez XYZ1234 Użytkownik (620 p.)
edycja 2 maja 2017 przez XYZ1234
Cześć mam pewien dziwny problem mianowicie. Postanowiłem zrobić formata. Wszystko ładnie szybko się zainstalował odpala się bardzo szybko, instalacja sterowników od płyty głównej i grafiki- trzeba zrestartować znów bardzo szybko bez żadnego ale. Instaluje potrzebne programy Libre, antywirusa,code blocks, platformy do gier (steam, origin). Zamykam system, na drugi dzień uruchamiam system jest pulpit i w prawym dolnym rogu jest ikona identyfikowania sieci (te niebieskie kółko) i trwa ok 30-40 sekund. Moje pytanie czemu tak się dzieje wczesniej sie to nie działo (przed formatowaniem tez to wystepowało i było to jednym z "powodów"). Mam win. 7 pro 64bit. System jest na dysku SSD. Dopóki jest te kółko nie mozna uruchomić przeglądarki ani nic co wymaga internetu

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 2 maja 2017 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)
  1. Uaktualnij sterowniki karty sieciowej.
  2. Jeśli masz router spróbuj na serwerze DHCP ustawić swojemu komputerowi stałe IP (po adresie mac)

Polecam Driver Booster 

komentarz 3 maja 2017 przez XYZ1234 Użytkownik (620 p.)
Udało się to naprawić we własnym zakresie. msconfig i w uslugach wyłaczyłem wszystko zwiazane z origin. Po restarcie pojawia sie na sekunde zólty trójkąt i praktycznie od razu znika, ale jeżeli sie to bedzie powtarzać na 100% sprawdze twoją rade

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 237 wizyt
pytanie zadane 29 października 2017 w Systemy operacyjne, programy przez BlvckFox Gaduła (4,240 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 265 wizyt
pytanie zadane 20 września 2022 w Sieci komputerowe, internet przez jakwoz Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 134 wizyt
pytanie zadane 5 października 2020 w Sieci komputerowe, internet przez kursor18 Nowicjusz (120 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,553 komentarzy

61,939 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...