• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Matura informatyka - przydatne strony i materiały

Object Storage Arubacloud
+2 głosów
2,866 wizyt
pytanie zadane 2 maja 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Eski Nowicjusz (140 p.)

Witam wink

już za tydzień ta nieszczęsna matura z informatyki, która dla ucznia technikum jest niezłym wyzwaniem... Z tego względu zwracam się do Was z prośbą o podesłanie różnych materiałów, stron, filmów, które pomogą mi z przygotowaniem się do egzaminu.

Strony które znam:

Z góry dzięki. smiley

3 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 2 maja 2017 przez Codeboy Stary wyjadacz (12,120 p.)

Jeśli piszesz w Javie to zebrałem przydatne funkcje, które używałem podczas rozwiązywania zadań w postaci wpisu na blogu ;)

Matura z informatyki - przydatne funkcje - Java

Jeśli miałby ktoś coś do dodania albo jakieś uwagi to założyłem tu wcześnie wątek:
Matura z informatyki - mój zbiór przydatnych funkcji w Javie

komentarz 2 maja 2017 przez Eski Nowicjusz (140 p.)

Niestety piszę w C++ sad

Aczkolwiek może skorzystam, aby przynajmniej dowiedzieć się w jaki sposób rozwiązać dane zadanie, bo z tym mam największy problem... jak już wpadnę na jakiś pomysł to potrafię to przełożyć na C++.

Dzięki wink

komentarz 2 maja 2017 przez Codeboy Stary wyjadacz (12,120 p.)
Ale ja bardziej przedstawiam  przydatne funkcje, które mamy gotowe w Javie a nie koniecznie muszą być w C++. Nie pokazuję rozwiązań konkretnych zadań.
+1 głos
odpowiedź 2 maja 2017 przez Evelek Nałogowiec (28,960 p.)
komentarz 2 maja 2017 przez Eski Nowicjusz (140 p.)
Widziałem widziałem :)

Jestem ciekaw czy ktoś jest w stanie powiedzieć jeszcze więcej.\
0 głosów
odpowiedź 2 maja 2017 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)

Daj spokój z tą informatyką i tak dadzą błędne pliki z danymi. laugh

Nie sprawdzaj poprawności danych wejściowych.

~CKE

Ja tam Lalkę męczę cheeky 

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,665 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 1,208 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 691 wizyt
pytanie zadane 7 maja 2017 w C i C++ przez kubol1997 Obywatel (1,580 p.)

92,568 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,618 komentarzy

61,954 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...