• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Co mam dalej zrobić?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
213 wizyt
pytanie zadane 1 maja 2017 w Android, Swift, Symbian przez Piotrek Karasiński Obywatel (1,870 p.)

Witam. Chciałbym stworzyć swoją pierwszą aplikację na androida, ale mam z tym problemy. Próbuję zrobić aplikację do mierzenia prędkości z jaką telefon się porusza, odległości i może zrobię też kompas. Zacząłem od odległości, chcę aby była w km lub w milach, ale nie wiem co dalej robić.

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 1 maja 2017 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
wybrane 5 maja 2017 przez Piotrek Karasiński
 
Najlepsza

Co to jakiś AppInventor? Czemu nie piszesz tego normalnie?

Weź początkową lokalizacje i końcową, a potem możesz obliczyć odległość jednego punktu od drugiego, jest taka metoda klasy Location 

Location.distanceTo(Location);

A żeby obliczyć prędkość to musisz jeszcze mierzyć czas a potem wzorem na prędkość obliczyć v = S/t

 

komentarz 2 maja 2017 przez Piotrek Karasiński Obywatel (1,870 p.)

Nie znam tego języka sad Skąd mam  wiedzieć jak pisać?

komentarz 2 maja 2017 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)

Nauczyć się.
Ale w tym AppInventorze też powinna być ta metoda, nie wiem jak to coś działa ale zgaduję że bloczki to poszczególne metody.

komentarz 2 maja 2017 przez Piotrek Karasiński Obywatel (1,870 p.)
Może zamiast "Skąd mam wiedzieć jak pisać?" powinienem napisać "Skąd mam się nauczyć"
komentarz 2 maja 2017 przez Piotrek Karasiński Obywatel (1,870 p.)
Przepraszam, nie zauważyłem linku. Tam jest duży program do pobrania, z którym pobraniem i użytkowaniem będzie ciężko. Nie można tego zrobić w C++?
komentarz 2 maja 2017 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
Jest NDK ale najłatwiej ci będzie w Javie bo jest więcej materiałów w internecie i przede wszystkim jest to natywny język do pisania aplikacji na Androida.
komentarz 5 maja 2017 przez Piotrek Karasiński Obywatel (1,870 p.)

Ok dzięki smileywink

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 384 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 129 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 260 wizyt
pytanie zadane 22 kwietnia 2018 w Android, Swift, Symbian przez susz Nowicjusz (140 p.)

92,568 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,629 komentarzy

61,956 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...