• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Xbox one czy xbox 360 [ankieta]

Object Storage Arubacloud
0 głosów
614 wizyt
pytanie zadane 30 maja 2015 w Offtop przez adamek0123 Obywatel (1,530 p.)
Witam co lepjej kupić xbox one czy xbox 360 i czy beą wychodzić gry do xbox 360 jeszcze bo kolega mój ma 360 i ma 12 gier i nie wiem co kupic ?
Możliwe odpowiedzi:
Xbox one (14 głosów, 88%)
Xbox 360 (2 głosów, 13%)

4 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 30 maja 2015 przez CzlowiekSkrypt Nałogowiec (26,340 p.)
wybrane 30 maja 2015 przez adamek0123
 
Najlepsza
Stara generacja konsol to już zabytki. Chociaż obecna już ledwo zipie... za słabe je zrobili, już trzeba gry ciąć żeby dostosować się do nich a co dopiero za rok, dwa lata, strzelam że ujrzymy niedługo Xbox Two i PS5 z możliwością grania w gry z PS4 i X:O
komentarz 30 maja 2015 przez adamek0123 Obywatel (1,530 p.)
a xbox one z kinektem czy z samym padem ( jak z samym padem to czy moge prosic link do kupna najlepjej sklep mediamarkt i tak samo z xbox one z kinektem
komentarz 30 maja 2015 przez CzlowiekSkrypt Nałogowiec (26,340 p.)
Oj nie wiem, ja bym kinekta nie brał bo wolę z padem leżeć na kanapie niż się ruszać hehe :) A Xboxa bym kupił używanego na gwarancji już najlepiej z jakimiś grami :)
komentarz 30 maja 2015 przez niezalogowany

ROFL- sikam ze śmiechu :D Wiesz co jest domeną konsol? SOFTWARE i PRZEZNACZENIE samej konsoli. "już trzeba gry ciąć żeby dostosować się do nich" - byłbym wdzięczny gdybyś rozwinął tę myśl. Bo ja wychodzę z zupełnie innego założenia ;)

BTW. To żadna wojna - niestety nie mam żadnej kosnoli.

komentarz 31 maja 2015 przez CzlowiekSkrypt Nałogowiec (26,340 p.)
Chociażby Wiedźmin 3 na PC móglby wyglądać lepiej ale zrównali go z tym co jest na X:O i PS4 żeby za bardzo nie odstawał ( Info od Angry Joe).
Niektórzy się tym nie przejmują i robią swoje:

http://pclab.pl/news58715.html

Nie jestem żadnym psychofanem PC, przygarnąłbym kosnole żeby pograć w Last of Us 2 albo nowego Uncharted(które jeszcze nie wyszły) ale dla 2 gier szkoda mi wydawać tyle kasy. Stara generacja jak się pojawiła to była mocna i wyciskano z nich stopniowo soki przez lata, a z tej obecnej wydaje mi się że na starcie wyciska się już wszystko  ;)
+1 głos
odpowiedź 30 maja 2015 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Chyba logiczne, że coś co jest nowsze?
0 głosów
odpowiedź 30 maja 2015 przez testerius Pasjonat (23,960 p.)
Zdecydowanie lepiej zakupić nowszego Xboxa - patrz w przyszłość, skorzystaj z "nowej" generacji (choć nie jest to jakaś mega rewolucja). Patrz również pod kątem tego jakie gry cię interesują i w co chciałbyś zagrać.
–1 głos
odpowiedź 30 maja 2015 przez Pan Kulomb Pasjonat (18,630 p.)
Lepszy komputer

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 464 wizyt
pytanie zadane 4 marca 2017 w Sprzęt komputerowy przez kon.bed21 Obywatel (1,610 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 181 wizyt
pytanie zadane 28 lipca 2018 w Offtop przez jankustosz1 Nałogowiec (35,880 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 541 wizyt

92,555 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,558 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...