• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

SPOJ pytania o platformę

Object Storage Arubacloud
+1 głos
324 wizyt
pytanie zadane 27 kwietnia 2017 w SPOJ przez miro Pasjonat (23,870 p.)
Na szybko próbuję zrobić kilka zadań na pl.spoj. Mam kilka pytań dotyczących samej platformy, niestety nie znalazłem odpowiedzi na samej platformie i tym forum.

1. Jaka jest różnica w kolumnie result przy zaliczonych zadaniach w przypadku, gdy mam 2 przyjęte zadania jednak jedno jest z result = "zaakceptowano", a drugie jest z result ="3". Czy to oznacza, że za drugie dostałem jakieś punkty, a pierwsze chociaż przeszło testy nie jest najlepiej zoptymalizowane?

2. Limit pamięci. W zadaniach jest podany limit pamięci jednak robię zadania w Javie więc zauważyłem, że ten język potrzebuje je co najmniej 4284M. Nie rozumiem tego limitu ponieważ w jednym zadaniu mam limit ok 1500 M, a program nadal przechodzi (result = "zaakceptowano"). Oraz ma ten sam result jak inny program, który ma limit 5000.

3. Gdzie znajdę informację o moich zdobytych punktach lub o moim profilu? Jak zaglądam niezalogowany na stronę z moim profilem pl.spoj.com/myUsername to nic nie ma na tej stronie. Gdy jestem zalogowany i klikam w my profile to zostaję przekierowany na angielską wersję spoj, gdzie nie mam żadnych aktywności(zero zgłoszeń programów itp.). Jedynie lista moich wyników znajduje się w linku pl.spoj.com/status/myUsername.

4. Czy istnieje jakiś limit czasowy przechowywania mojego kodu na tej platformie.

Ta platforma wydaje mi się strasznie nieintuicyjna, jednak z góry dzięki za odpowiedzi.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 4 grudnia 2018 przez Pretkej10 Nowicjusz (140 p.)
Podbijam. Wie ktoś coś?
0 głosów
odpowiedź 4 grudnia 2018 przez niezalogowany
edycja 4 grudnia 2018
  1. Niektóre zadania pokazują liczbę poprawnych testów, lub wynik punktowy(0-100). Jeżeli tego nie ma to znaczy, że w zadaniu trzeba zaliczyć wszystkie testy i zmieścić się w czasie (i pamięci). Niektóre zadania mogą zostać zaliczone z wynikiem 0, ale wtedy należy poszukać lepszego algorytmu. Każde zaliczone łatwe zadanie daje 1 punkt, średnie - 2, trudne - 3 (patrz info).
  2. Nie wiem. Prawdopodobnie pokazywana jest pamięć JVM, a nie programu.
  3. Nigdzie. Jedyna słuszna metoda to przeklikiwanie rankingu (tego po lewej) policzenie samemu.
  4. Nie ma. Jest limit ilościowy. SPOJ przechowuje tylko ostatnio wysłane 100 kodów źródłowych.

Jeżeli chciałbyś się więcej dowiedzieć to polecam pytać na forum SPOJ.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 333 wizyt
pytanie zadane 14 maja 2018 w SPOJ przez coderCpp93 Gaduła (4,200 p.)
–1 głos
2 odpowiedzi 471 wizyt
pytanie zadane 17 kwietnia 2017 w SPOJ przez BinaryMan Stary wyjadacz (12,620 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 189 wizyt
pytanie zadane 5 lipca 2023 w SPOJ przez lada_4455 Nowicjusz (170 p.)

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...