• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Programowanie na tablecie czy sie da

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
3,767 wizyt
pytanie zadane 27 kwietnia 2017 w Inne języki przez emce1996 Nowicjusz (170 p.)
Czesc mam pytanko czy da sie programowac na tablecie, wyjechalem do Holandii itylko tableta mam ;D przy okazji chcialbym zasmakowac programowania na android i ios jakie znacie fajne jezyki obil mi sie o uszy jakis switch ale nie znam dokladnej nazwy xd z gory dzieki i sorka za bledy ale na tablecie nie chce mi sie robic ogonkow

4 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 27 kwietnia 2017 przez Evelek Nałogowiec (28,960 p.)

[...] obil mi sie o uszy jakis switch ale nie znam dokladnej nazwy [...]

Pewnie Swift. wink Jak wpiszesz w sklepie Androida hasło np. "Swift programming" or something like that, to na pewno coś znajdziesz. Wiem, że do C++ są apki, w których piszesz kod, kompilujesz itd. tylko na tablecie sam wiesz - mało to wygodne.

komentarz 27 kwietnia 2017 przez emce1996 Nowicjusz (170 p.)
Ja i tak sie ucze ;D dziekoweczka
+1 głos
odpowiedź 27 kwietnia 2017 przez Else Stary wyjadacz (12,260 p.)
Taka mała podpowiedź: Ja bym na twoim miejscu podłączył klawiaturę do tabletu. Może być specjalna taka łączona z etui, ale ja jak musze coś napisać na tablecie to podpinam przejściówkę usb-micro usb i zwykłą od komputera ;P i normalnie działa (samsung gal tab s) tylko trzeba jakąś apkę do polskich znaków.
0 głosów
odpowiedź 27 kwietnia 2017 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
Możesz pisać aplikacje na androida na androidzie, jest taka aplikacja AIDE ale raczej programowanie na tablecie jest mało wygodne.
0 głosów
odpowiedź 27 kwietnia 2017 przez Philip Bywalec (2,320 p.)
Na telefonie nawet można :D. Na tablecie tym bardziej. W dodatku istnieją kompilatory online, więc zawsze możesz tam klepac kod.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 110 wizyt
pytanie zadane 16 listopada 2020 w Urządzenia mobilne przez AL1EN Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 221 wizyt
pytanie zadane 15 kwietnia 2022 w Inne języki przez Kororowy Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 92 wizyt
pytanie zadane 11 kwietnia 2018 w Inne języki przez Alex.Ironside Stary wyjadacz (14,880 p.)

92,454 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,097 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...