• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

procedury i trigerry SQL

Object Storage Arubacloud
–1 głos
495 wizyt
pytanie zadane 26 kwietnia 2017 w SQL, bazy danych przez Ugari Nowicjusz (200 p.)
Witam,

mam za zadanie połączyć procedury i trigery z php

 

php połączyć się z bazą ale potem jak umieścić tam sqlowe procedury bez błędów ?

wiem jest google ale tego jest multum  a może ktoś może mnie naprowadzić coś podpowiedzieć ?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 27 kwietnia 2017 przez Leszek Szymański Gaduła (3,180 p.)
Napisz jeszcze raz, co chcesz uzyskać? Masz utworzyć na serwerze sql proceduręe i trigera? Czy masz wykonać procedurę i wywołać trigera?
komentarz 27 kwietnia 2017 przez Ugari Nowicjusz (200 p.)
mam utworzyć strone > xamp baza phpmyadmin, logowanie się użytkowników i w to mam wpleść procedury i wywoływać trigerry
komentarz 28 kwietnia 2017 przez Leszek Szymański Gaduła (3,180 p.)
Zacznij od poczytania czym są procedury i trigery.

Przygotuj xamp.

Następnie stwórz stronę w html i przygotuj prosty skrypt w php, który coś wyświetli. Po zrobieniu tych rzeczy pomogę Ci z cała resztą.
komentarz 29 kwietnia 2017 przez Ugari Nowicjusz (200 p.)
mam to już :/
komentarz 29 kwietnia 2017 przez Ugari Nowicjusz (200 p.)
teraz tylko kwestia napisania procedury pisałem je w sql serwer 2014 dla xampa będzie tak samo ? czy coś się zmienia ? i jak je połączyć z php
komentarz 29 kwietnia 2017 przez Leszek Szymański Gaduła (3,180 p.)
Procedury są podobne i w mssql i mysql
komentarz 29 kwietnia 2017 przez Ugari Nowicjusz (200 p.)
to ok, napiszę tylko jak je połączyć z php na stronie ? możesz pomóc ?
komentarz 29 kwietnia 2017 przez Ugari Nowicjusz (200 p.)
chyba nie wiesz o czym mówie

to nie podzapytania a procedury

no nic, dzięki
komentarz 4 maja 2017 przez Leszek Szymański Gaduła (3,180 p.)
Wiem o czym mówisz. Chcę mieć pewność, że wiesz jak się połączyć z bazą danych przy pomocy php. Jeśli potrafisz operować na zapytaniach do sql to z procedurami nie będzie tak ciężko.
komentarz 4 maja 2017 przez Ugari Nowicjusz (200 p.)
To się cieszę

ale możemy przejść w końcu do meritum ?

jak wpisać procedury do php?

może to ważne ale z bazą łączę się przez PDO PHP

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 539 wizyt
pytanie zadane 26 listopada 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Jiin Obywatel (1,390 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 191 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 2,024 wizyt
pytanie zadane 3 grudnia 2017 w Systemy operacyjne, programy przez rarituto Nowicjusz (150 p.)

92,550 zapytań

141,394 odpowiedzi

319,522 komentarzy

61,935 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...